Rozkład "Skorpion" (determinacja, emocje, zmysły)
#34

Beata napisał(a):haha Luks nie wiedziałam, że z Ciebie taki despota Rotfl Zdecydowanie musisz uwazac na swoje emocje ora swój upór, nieprzejednanie i ... pesymizm Oczko Ta Wieża jest bardzo wymowna tutaj, radzę się jej bliżej przyjrzeć - może Cię albo umocnić albo... złamać... każdy Skorpion niestety ma skłonności autodestukcyjne i tylko od nas zalezy w jakim kierunku pchniemy naszą siłę... to powiązanie z Diabłem u Ciebie - naprawdę mocne karty Rotfl A apropo Cesarzowej to odp tutaj jest nad wyraz konkretna, chyba masz pewną słabość do pięknych i seksownych kobiet hahahah Chyba przede wszystkim kobiecy seksapil na Ciebie działa Rotfl No i Sprawiedliwość jakoś kojarzy mi się z jakąś twoją planetą w Koziorożcu Uśmiech Cesarz jest również symbolem ojca, mam nadzieję, że nie będziesz musztrował swoich dzieci Rotfl
Dziękuję za interpretację Rotfl
Mocne karty dla silnej osobowości. Byłem taki w przeszłości, od jakiegoś czasu mocno osłabłem, ale milo zobaczyć, że karty nadal mnie widzą jako mocnego człowieka. Tak, ta Wieża tutaj mocno pokazuje na niestabilne emocje, także autodestruktywne. Ale Cesarz pozwala mi mieć to pod kontrolą. Co do Sprawiedliwości, mam gdzieś Koziorożca w horoskopie natalnym, w bardzo ważnej pozycji. Ale teraz już nie pamiętam gdzie. Możliwe, że Księżyc jest w Koziorożcu. Ten uparty, ale na ogół spokojny kozioł bardzo do mnie pasuje. Mam tam gdzieś też Strzelca, ale zupełnie się z nim nie identyfikuje. Cesarz pokazuje obsesyjną chęć trzymania kontroli. Najgorszy mój koszmar to sytuacja, gdy nie mam kontroli nad życiem i wydarzeniami. Najchętniej bym wszystko zaplanował. Dlatego nie lubię niespodzianek, nawet miłych. Najlepszy prezent dla mnie to pieniądze, sam będę wiedział jak je spożytkować. Brakuje tu spontaniczności i elastyczności. Myślę, że karta Cesarza niejako przywarła do mnie trzymając moją niestabilność wewnętrzną w ryzach. Oczywiście pewnym kosztem...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości