Granatowe baletki do golfa
#1

Śnuła mi się dzisiaj Dorota Gardias, która chwaliła sie pięknymi butami granatowymi, brokatowymi, na płaskim obcasie , ktore były makowe i były przeznaczone do golfa. Dziwiłam się troszkę, ze takie buty przeznaczyła do sportu bo nie do konca pasowały.
Buty w snach świadzą często o partnerstwie, przyjazni z kims i naszym dopasowaniu do drugiego człowieka. W snie tego dopasowania nie było widać więc zapewne moje oczekiwania wzgledem koogos będą zupełnie inne

1. Sedno snu- Mag
2. Wpływy z przeszłości- 9 Buław
3. Co sen znaczy na przyszłość- 10 Monet(-)
4. Dodatkowe info-8 Monet(-)

Może chodzic o osobę, ktora skupia na sobie zainteresowanie , jest osobą medialną lub po prostu potrafi czarowac słowami. W przeszłości osoba wykazywała postawą obronna, dystansowała się. Teraz na świeta ma byc moze troszke więcej wolnego czasu, ma wolne i będzie probowała cos mi zaproponowac, namowic na cos. Niestety w wyniku jest widoczne, ze nie dogadamy się, ze odrzucę tej osoby propozycję. Kolor ciemnoniebieski butow to dodatkowe info, ktore mowi, ze jednym z powodow niedogadania sie moze byc wiara religijna, filozofia lub światopogląd, który nabiera cech poważnej zasadniczości, czyli, krótko mowiąc w grę moga wchodzic zasady moralne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości