Wibracja liczby 7
#3

Siódemka tęskni do wielkiej przygody, uwielbia poszukiwania nieznanych lądów, poznawanie wszystkiego, co tajemnicze i niezbadane. Przepada za podróżami i... romansami. Wciąż szuka nowych miłości, skacze z kwiatka na kwiatek, a jednocześnie za wszelka cenę dąży do niezależności. Często zrywa nowy związek właściwie bez powodu, chyba z samego leku przed przywiązaniem się do partnera. Chociaż świadomie szuka odosobnienia, to jednak samotność mocno jej doskwiera. Siódemka to typowy nastrojowiec, łatwo ulega depresji, męczą ja chandry, nawet wpada w histerie. Zachowywanie równowagi wewnętrznej to dla niej wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia ! Swoje źle chwile i huśtawki nastrojów skrzętnie ukrywa przed ludźmi. Zwierzanie się z kłopotów traktuje jak publiczne obnażanie się. Jest wyjątkowo skryta i zamkinięta w sobie, nawet przyjaciele nie wiedza, co ja trapi. Siódemka nigdy nie prosi o pomoc, uważa, ze wszystkim musi sobie sama poradzić. Sprawia wrażenie osoby uprzejmej, ale chłodnej i obojętnej. W rzeczywistości to istny gejzer, targany namiętnościami. Otoczenie nie bardzo rozumie, o co właściwie chodzi Siódemce i uważa ja za nieszkodliwego dziwaka. Siódemkę fascynuje religia i filozofia, miewa skłonności mistyczne i okultystyczne. Dość często zdarza się, ze ludzie urodzeni pod wpływem tej Cyfra maja pewna zdolność jasnowidzenia i silnie rozwinięta intuicje. Siódemka musi pokonać wiele życiowych trudności, ale do wszystkiego dochodzi sama. Z wiekiem staje się coraz silniejsza i potrafi naprawdę wiele dokonać. Ma doskonale rozwinięta wyobraźnie i wiele ciekawych pomysłów. W tym znaku spotykamy pisarzy, artystów, filozofów, marynarzy i handlowców. Szczęśliwe dni dla Siódemki to niedziela i poniedziałek, okres roku miedzy 22 czerwca a 22 lipca. Korzystne kolory to seledynowy i kremowy, a kamieniami przynoszącymi szczęście są: agat, kocie oko, perła i selenit.

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Magia Liczb
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości