Warsztat 110 - Perełka na Uniwersytecie
#10

1. Kiedyś, aby uzyskać indeks, należało zdać egzaminy wstępne. Brakowało mi wiary w siebie i byłam pewna, że nie dostanę się na studia na wybranym kierunku bo konkurencja była duża – 10 osób na 1 miejsce – nie odważyłam się sprawdzić listy, która wówczas była wywieszana na tablicy przed budynkiem uczelni. Kto sprawdzał?
Rycerz mieczy 5 kielichów Paź mieczy
Stawiam że był to mężczyzna. Ktoś kto może już studiował bo jednak miecze to intelektualiści. Osoba bardzo bystra, szczera, asertywna. Starszy brat albo chłopak. Wydaje mi się że ta osoba jest teraz gdzieś daleko.

2. Moja praca magisterska wymagała przeprowadzenia badań i specjalistycznych praktyk – gdzie przeprowadzałam badania (w jakim miejscu).
Sprawiedliwość 7 buław Kapłanka 4 kielichów

Nie było tak łatwo dostać się do tego miejsca. Musiałaś obronić swój pomysł i go dobrze poznać. Miejsce gdzie trzeba zachować czujność i uwagę, jest tam jakiś ruch, kapłanka jako miejsce związane z wiedzą, 4 kielichów jako miejsce zamknięte . Może jakiś park przyrodniczy, zoo. Chociaż sprawiedliwość i buławy przy kapłance kojarzą mi się też ze szpitalem, coś związanego z rehabilitacją ludzi a sama kapłanka z uniwersytetem. Miejsce gdzie walczy się wiedzą. A może badania były w cyrku jak sugeruje 4 kielichów? Rotfl

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości