Warsztat 111 - Ulubiony serial
#9

1). Jak wygląda ta osoba (no wiecie, płeć, wiek itp.), jej sposób bycia, cechy charakterystyczne?
Pytałam się 3 talii i mi ciągle wyskakuje królowa Bezradny Zostaniemy już przy tym rozkładzie.
Królowa monet Wieża Koło
Kobieta, która swoje w życiu przeszła. Jest w średnim wieku. Ma swój styl ubierania- dość specyficzny ale lubi się stroić. Ma dłuższe włosy - brązowe lub rude i zielone albo niebieskie oczy. Ma dość zmienny charakter może dwubiegunowość Rotfl Jest dobrym przyjacielem, ale lubi zmiany. Często walczy z losem. Może lubi trochę pajacować i ma skłonności do przesadzania. Z budowy osoba dość szczupła, ale bez przesady.
2). Kim z zawodu jest ta osoba i o czym opowiada serial? (te dwie sprawy wiążą się ze sobą).
10 pucharów Król mieczy Siła
Może prawnik albo lekarz. Przychodzi mi na myśl, że w serialu życie towarzyskie tej osoby przeplata się z życiem zawodowym. Może główny bohater prowadzi jakiś biznes rodzinny. Musi mieć głowę na karku, lubi rządzić w pracy i czasami jest szorstki dla innych. Trochę taki czarny humor.

W życiu oglądałam tylko 4 seriale więc kompletnie nie wiem co to może być Rotfl ale brytyjskie poczucie humoru jest wyborne Rotfl

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości