Dwory - zależności
#10

Luks, z mojego punktu widzenia, slowem klucz dla 8mek, nie sa zmiany (to domena 5tek) ale ruch, rozwoj, aktywnosc, dzialanie.

8 mieczy oznacza wzmozony ruch umysly, wrecz podroze w jego ramach, ale ktore dzieja sie w naszych glowach. I dlatego powstaja ograniczenia (i wazne jest to ze to ograniczenia, a nie np. niemoc itd, to juz nam mowi, ze jest to do przejscia ze cos moze zostac usuniete), najczesciej my sami je tworzymy. Po prostu atywnosc umyslowa jest nadmierna. Dlatego zaraz po niej jest 9 mieczy, poniewaz ta nadaktywnosc doprowadzila do stresu, bezsennosci itd. Albo naprzyklad mamy taki nadmiar informacji z zewnatrz (miecze to tez informacja) ze nie wiemy gdzie sie ruszyc i co zrobic, ale to nie znaczy ze jest to sytuacja bez wyjscia. To nasz umysl poprzez analize nadmiernej informacji tworzy taki a nie inny obraz.
8 bulaw, nie musze tlumaczyc, najaktywniejsza karta bulaw
8 kielichow, ruch, czy nasz wewnetrzny rozwoj poprzez wyjscie z sytuacji ktore byly dla nas ograniczajace.
8 denarow - wzmozona praca, aktywnosc, budowanie naszego przedsiewziecia.

8mki w ogole, dla mnie osobiscie najmocniej uruchamiaja dany zywiol. Jesli pojawi mi sie w rozkladzie 8mka, ma ona bardzo duze znaczenie i pokaze nad czym czlowiek jest skupiony w danym momencie, gdzie cala jego aktywnosc jest zwrocona. Jakieklwiek dzialanie wykona, wykona je calym soba, czy to chodzi o nakierowanie jego energii, mysli, dzialania czy umyslu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości