Lenormand - rozkład 3 kart - pomoc w interpretacji
#1

Mili moi, uprzejma prośba o pomoc w interpretacji i nauce Uśmiech

Od jakiegoś czasu zaczęłam powolutku rozkładać sobie karty Lenormand. Nie mogę nawet powiedzieć, że jestem na etapie raczkowania. Raczej jest to etap noworodkowy, dlatego prośbę swoja kieruję do Was. W przeciwieństwie do kart klasycznych, do których chyba jeszcze nie dojrzałam, Lenormand są mi bliższe. Jest coś w nich takiego, że przyciągają do siebie podobnie jak Anielskie.

Poniżej mam dwa rozkłady, które dotyczą relacji damsko-męskiej a ścisłej mówiąc relacji, która się rozpadła na początku grudnia. Facet odszedł. Nie ukrywam, że to moja relacja i rozkład rozbiłam dla siebie.

1) koniczyna-klucz-bocian i jako karta uzupełniająca gwiazdy
Moja interpretacja: Mam w ręku klucz do szczęścia. Nie wykluczone, że nasza znajomość, wcześniej krótka i krucha (jak ta koniczyna) ma szanse na przerodzenie się w coś trwalszego. Karta bociana niesie za sobą zmiany i w moim odczuciu to mogą być właśnie tego typu zmiany. Karta uzupełniająca gwiazd może ten rozkład podsumować jako nowy początek, powrót (?)

2) gwiazdy-pies-słońce (bez karty uzupełniającej)
Moja interpretacja: Nasza związek może być podparty ogromnym oddaniem, wiernością i lojalnością wobec drugiego człowieka. Dla mnie wręcz związek typu spełnienia marzeń.

Pierwszy rozkład, jakoś mówi do mnie. Drugi – trudniej mi odebrać. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i za okazany czas Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości