Mój portret psychologiczny
#1

1.Dzieciństwo i wczesna młodość XIII Śmierć
Karta transformacji i porzucanie przeszłosci. Odcinanie sie. Mam wrażenie, ze może to być zakończenie cyklu z porzedniego wcielenia. Kończe to czego nie dokończyłęm poprzednio.

2. Wiek średni IX Pustelnik
Odsune sie od życia społecznego na rzecz rozwoju wenętrzenego. Poszukiwania, porzemyślenia, rozwój umysłu. Ale też ucieczka w samotność.

3.Wiek dojrzały III Cesarzowa
Rozumiem, że zaczne rozwijać sie w kierunku uczuć. Mam na myśli powrót z samotności na łono rodziny. Wewnętrzne spełnienie i równowaga.

4. Podświadomość XXII Głupiec
Podświadomie poszukuje nowych wyzwań, ścieżek, przygód, doświadczeń, poznania nowych rzeczy. Coś ciągnie mnie daleko w nieznane.

5.Świadomość XII Wisielec
Poświęcanie się. Wyrzeczenia dla dobra innych. Stawiam siebie na n-tym miejscu. Nawet jak postanowie, że od teraz licze sie ja, to i tak zachwile z tego zrezygnuje.

6.Nadświadomość XII Wisielec
W pewnym sensie to co w punkcie 5.

7.Misja III Cesarzowa
Powiniennem nauczyć się kochać, wyrażać uczucia, żyć wspólnie z innymi, pielęgnować relacje rodzinne. Ta karta kojarzy mi sie również z płodnością i roślinami. Uwielbiam rośliny i może takie dawanie życia i dbanie o nie. ( Kiedy zasieje nasienie, cały czas musze sie nim zajmować, podlewać, ucze sie cierpliwości, czekając aż wzrośnie)

8.Środki do realizacji misji XXI Świat
Wyzwolenie? Spełnieie misji będzie możliwe tylko wtedy, jeżeli w pełni zakaceptuje sie. Jeżeli zrozumiem dualizm osobowości(w duszy mamy pierwiastek męski i żeński). Zrozumiem połączenia ciała i ducha. Wyzwole sie od wszystkiego co stare. Ogólnie musze odnależć harmonie między duszą a ciałem oraz sercem i rozumem. Być może musze zaakceptować w sobie cesarzową, która jest raczej kobiecą kartą.

9.Karma, kim byłem IV Cesarz
Byłem osobą osobą wysoko postawioną w życiu lub rodzinie. Twardo rządziłęm prawą ręką i kierowałem sie zasadami moralnymi. (może stąd misja cesarzowej, aby porzucić osobowość surowego władcy i nauczyć sie być taką kochającą matką)

10.Co robiłem VI Kochankowie
Myśle, że zajmowałem sie czymś zwiazanym z podejmowaiem decyzji. Ale nie szło mi to najlepiej, ponieważ ta karta zawsze łączy sie z dylematami. Myśle, ze musiałem też dla pracy porzucić coś co dla mnie ważne.

11.Lekcja II Kapłanka
Oprócz życia ziemskiego ważna jest również sfera duchowa.

12.Harmonia lomfort II Kapłanka
Osiągne harmonie tylko jeżeli zwróce uwage na własne wnętrzne. Zaczne zagłebiać sie we własne ja i rozwijać swój duchowy aspekt.

13.Wnętrze III Cesarzowa
Karta wskazuje na kobiece cechy osobowości jak troska, cierpliwość, wrażliwość.

14.Na zewnątrz V Kapłan
Ludzie postrzegają mnie jako osobę z pewnymi zasadami moralnymi i osobe głęboko wierzącą. Jestem postrzegany jako osoba zstawiająca na świat duchowy, a nie materialny.

15.Jak odrobić lekcje karmiczną IX Pustelnik
Dla mnie przesłanie jest proste. Pustelnik to osoba, która udaje sie w samotność, aby szuakać i znaleźć. Musze udać sie w samotność, gdzie oddam sie rozwoju wewnętrznemu.

16.Komfort karmy XIV Umiarkowanie
Musze znależć równowage w życiu. I ważać na dobra materialne.

17.Jak pracować z misją na obecne wcielenie I Mag
Stale sie uczyć i rozwijać. To jedyna droga


Bardzo prosze o poprawieni mnie i napisanie swoich spostrzeżeń.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości