Mój portret psychologiczny
#9

1.Dzieciństwo i wczesna młodość Śmierć
Wg wyczytłem, ze pierwsze 3 karty dają ogólne możliwości i predyspozycje człowieka oraz to co będzie dominować w jego życiu.

Jestem elastyczny i bardzo łatwo mi sie dostosować do nowego środowiska. Również chętnie odcinałem sie od znanych mi środowisk jeżeli dana mi była taka możliwość. Powód zawsze był ten sam - odcinałem sie, aby zmienić zarówno środowisko jak i swój charakter. Próby częstej zmiany osobowości.
Jestem samotny(od dzieciństwa), dobrze czuje sie w towarzystwie starszych, jestem/byłem chorowity.
Myśle, ze Śmierć zrealizowała sie dając mi możliwości, aby zmieniać otoczenie.

WIele razy użyłem słowo zmieniać, bo tak ona sie u mnie realizuje jako zmiana, zmiana i jeszcze raz zmiana...
Choć przyznam, ze Śmierć nie odcina bezpowrotnie, zawsze mogłem wrócić gdybym chciał...
Co daje ta karta? Samotność i odcinanie sie
ALe Śmierć to również wyzwolenie sie - zobaczymy co mi przyniesie...

Punkt 2 i 3 będzie raczej zgadywanką, bo jestem jeszcze za młody, aby tam dotrzeć.
2. Wiek średni IX Pustelnik

Możliwe, że skierują swoje życie ku duchowej stronie. Moge poszukiwać prawdy/siebie - ogólnie poszukiwać.
Karta może również zrealizować sie jako samotność - tego sie boje.
Moge tez w tym okresie odnaleźć spokój, albo stać sie czyimś przewodnikiem.

3.Wiek dojrzały III Cesarzowa
Może odnajde sie na łonie rodziny. Moge mieć szanse na spełnienie w życiu. Myśle, ze będzie to dobry okres w życiu.
Moje działania staną sie w pełni świadome.

4. Podświadomość XXII Głupiec
Wg A.A.Chrzanowskiej Głupiec to problemy z czasów jakich nie pamiętamy od urodzenia do 7-8 lat.
Zahamowanie spontaniczności i lęk przed nowymi ludźmi/sytuacjami.
Niestety to prawda. Dodam jeszcze, ze głupiec mógł przyczynić sie do tego, że często coś zaczne, ale nie dokończe i zaczne coś nowego.

5.Świadomość XII Wisielec
Moje dążenia, moralność i etyka. Często sie poświęcam - nie mam na myśli jakiś ogromnych poświęceń zmieniających życie. Po prostu jest empatyczny, łagodny i chętnie ide na ugody.

6.Nadświadomość XII Wisielec
To moje uzdolniena i talenty - poświęcanie sie, cierpliwość

Podwójny WIsielec to utrunienia i karta do przepracowania. Co musze przepracować? Biernosć i zamknięcie sie w sobie. Może sie naucze, że aby cos zmienić wpierw musze zaakceptowac miejsce w jakim sie znajduje, a potem zaczynać działać.


C.D.N.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości