Mój portret psychologiczny
#12

Pierwsze 3 karty mówią o charakterze i poprzednia wpływa na następną
1.Śmierć - łatwość zmian,
2.Pustelnik - uduchowienie. W połaćzeniu ze smiecią, może szukanie nowych religii, systemów. Odrzucanie przeszłych prawd na rzecz nowych.
3.Cesarzowa-delikatność i empatia. Z pustelnikiem - Może zamiłowanie do wygody i luksusu z jednoczesnym nie przywiązywaniem uwago do bogactw. (To tylko wydaje sie sprzeczne)
Doczytałem sie, ze oprócz kart na konkretnych pozycjach, trzeba brać jeszcze ich składowe.

4.Podświadomość XXII Głupiec (Śmierć+Pustelnik)
Na mój probem z otwartością rzutuje Pustelni, który karze sie wycofywać ze środowiska i żyć na jego uboczu.
Śmierć - problem z powrotem do rzeczy niedokończonych. Jak coś przestane robić to już do tego nie wróce.

5.Świadomość XII Wisielec (Pustelnik+Cesarzowa)
Jestem łagodny i empatycznym dzięki Cesarzowej.
Poświęcam sie z powodu obecnosci Pusteklnika, który karze ustapić i usunąć sie z drogi, a nie walczyć.

6.Nadświadomość XII Wisielec (Wisielec+Głupiec)
Zdolność do poświęcenia sie dzięki Wisielcowi.
Głupiec może pozwala mi znaleźć dobre strony w każdej sytuacji.

7.Misja III Cesarzowa (Śmierć+Wisielec)
Musze przynieść światu cos pięknego. Coś "urodzić"-stworzyć. No cóż dziecko odpada Rotfl
Znalzałem też misje dla mężczyzny jako odkrycie swojej prawdziwej orientacji seksualnej.
Moze, aby wypełnić misje będe musiał coś odrzucić(np:punkt widzenia) i znaleźć nowe rozwiązanie.

8.Środki do realizacji misji XXI Świat (Pustelnik+Wisielec)
Jestem otwarty na świat i tolerancyjny. Sttudiuje też język obcy.
Dogadanie sie z każdym - chętnie chodze na ugody.
Pustelnik może może dosłownie wpłynąć na poszukiwanie po świecie jakiś prawd... Poznawanie wszystkiego co nowe.
Wisielec to mój sposób patrzenia ma Świat. Myśle, ze postrzegam go inaczej niż inni - może rzeczywiscie patrze "do góry nogami" Rotfl
ALe daje mi to otwartość na to co nowe. Łatwo mi sie dostosować do różnych warunków.

12.Harmonia psychiczna II Kapłanka (Cesarzowa+Świat) lub (Głupiec+Wisielec+Wisielec) Te pierwsze połączenie pasuje bardziej
Harmonie osiągam pzrze kontakt z naturą i kontaktem z wiedzą tajemną.
Kocham rośliny i nawet je hoduje. Zawsze sadze roślinki z nasionka daje mi to komfort bycia "matką". Sadze je, patrze jak sie rozwija i troszcze sie o nie.
Świat może być to odkrywanie prawdy jaką daje mi ezoteryka. (właściwie to chyba po o sie nią zająłem)

13.Wnętrze III Cesarzowa (Śmierć+Głupiec+Wisielec)
Napewno nie uważam sie za piękną i wspaniałą osobe. mam kompleksy - Myśle, ze działa Wisielec
Jestem opiekuńczy i delikatny. Ktoś mi kiedyś powiedział, ze jestem delikatny, może na to wpływa Głupiec

14.Na zewnątrz V Kapłan (Cesarzowa+Wiselec+Wisielec)
Ludzi postrzegają mnie jako poważną, uczciwą i moralną osobe.
Mogą myśleć, ze mam zbyt poważne podejsćie do życia, albo, że jestem sztywny (wpływ Wisielca)
Cesarzowa może wpływać, na postrzeganie mnie jako silnej osobowości.


Mam nadzieje, ze ktoś mi pomoże Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości