kosmogram:)
#2

Kosmogram znajdziesz w necie on sam obliczy ci ascedent i jakie planety masz w swoich domach wraz ze znakami ktore tam sa.
Piszesz ze dobija cie pustka i przerazajaca cisza.Spojrz na to troche inaczej bo wlasnie w pustce i tej ciszy mozesz spojrzec wgłąb siebie sprobowac odnalesc siebie, kim naprawde jestes.czy robisz wzystko w zgodzie ze soba samym?Nie szukaj na sile kogos,zyj pelnia zycia a ktoregos dnia milo sie zaskoczysz jak na swojej drodze spotkasz ta odpowiednia kobiete ,ktora przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie dla ciebie.I wtedy moja rada jaka moze facet facetowi powiedziec (nie spierdol tego)Uśmiech.No i troche usmiechnalem sie do siebie jak napisales ze pozniej wychodza niefajne rzeczy i afery ,od razu przypomnial mi sie film Psy a tu cytat,, Ja swoja Mariolke poznalem w bibliotece.- I co dziewica była ?- a zebys wiedzial że była,ale pozniej sie poklocilismy-,, Uśmiech .Tak na powaznie kazdy z nas ma za soba jakas przeszlosc ,poznajesz kogos wszystko jest czysta karta i sami ja piszecie,lecz jak do tego dolaczacie zycie przeszlosci ,ktora was nie dotyczyla to wychodza pozniej takie afery.Przeszlosc zostaw przeszlosc nie ma co do niej wracac ,bylo minelo .Wazne zeby swego piętna za bardzo nieodcisneła na terazniejszosc.Wyciagnij lekcje ze zwiazkow w ktorych byłes bo nikt przypadkiem nie stanal nam na swej drodze.Ale odpowiedz znajdziesz w sobie,glowa do gory wszystko bedzie dobrze ,czego ci serecznie zycze.Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości