Tarot a uczucia - co pokazują poszczególne karty?
#31

Madrugada, nie odwracam kart. Jakoś kładąc Tarot Marsylski wbiłam sobie do głowy że to nie ma sensu ( karty arkan małych po odwróceniu wyglądają tak samo), oraz nie jest zalecane. Natomiast przy rozkładach Alicji Chrzanowskiej wręcz powinnam je mieszać by mieć pełen obraz. Nie odwracam, chyba że karta obróci się sama, co się zdarza.
Kiedyś nie kojarzyłam VIII Siły z przemocą, dopóki nie zobaczyłam ją w otoczeniu trudnych kart i pytająca potwierdziła, że jest ofiarą przemocy. Trudna w związkach, chyba że otaczają ją same optymistyczne karty.
Jeśli pyta osoba młoda, nie będąca w jeszcze związku stałym, to VIII Siła pokazuje mi emocje dopasowania się tych osób do siebie. Gwałtowne kłótnie, walka o przewagę w tej relacji, a zaraz potem zgoda, pojednanie. Jakiś czas jest sielankowo, dopóki znów nie trafią na sytuację która ich sprowokuje. Takie wybuchowe pary tworzą czasem świetne związki.
Bardzo ciekawa jest Twoja interpretacja karty VIII Siła, jako brak siły i zaangażowania w związek. Daje do myślenia... Odwrócona Siła- brakiem siły. Bardzo słuszne, ale ja nie obracając kart, rzadko to widuję. Czasem też interpretuję tę kartę jako walkę o związek, szczególnie ze strony kobiety. "Zawalcz" może się uda.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości