Tarot a uczucia - co pokazują poszczególne karty?
#33

Karta XXI Świat też jest dla mnie trudna w interpretacji dotyczącej związku. Przeważnie pokazuje mi partnera który jest za granicą, nieobecnego na co dzień.
Pokazała mi też obcokrajowca, z którym była związana pytająca. Dla mnie to karta pełni uczuć w związku i braku ograniczeń. Częstych kontaktów z partnerem przez internet, tak zwane pary czatowe. Związek zawarty poprzez portal randkowy. partnerzy dużo ze sobą rozmawiają, często przez telefon.
Ponieważ karta XXI Świat to też lęki i fobie, może oznaczać osobę panicznie bojącą się zaangażować w związek. Często u kobiet to myślenie typu, czy ja jestem dość dobra dla niego, czy on mnie zostawi jak pozna mnie bliżej ? Również kogoś kto winą za nieudaną relację obciąża tylko siebie, jak wiemy gdy się w związku sypie winne są zazwyczaj dwie strony. Może przy odpowiedniej pozycji w rozkładzie oznaczać zdradę partnera podczas wyjazdu.
Madrugada , muszę się zgodzić że karta XXI Świat czasami oznacza że każdy z partnerów podąży swoją drogą, nie będą już razem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości