Oracle Bleu
#7

Joana napisał(a):
vega napisał(a):Dziękuję za Twoją opinię LeCaro  Kwiatek Obcowanie z tą talią to trochę jak terapia kolorami. Wadą jest bardzo zdawkowa instrukcja, ale na bazie podanych tam haseł można rozwinąć  własny system znaczeń, weryfikując go w praktyce.
A propos kamieni - Joana jestem ciekawa co Twój zestaw mówi na temat karneolu? Wyjęłam moją mini (składającą się z kilku sztuk) "kolekcję", wśród nich właśnie najbliższy mi karneol (na zdjęciach.)

Karneol - cielesność. Zwraca uwagę na Twoje ciało, chce je ożywić, napełnić energią. Ten kamień apeluje o zachowanie równowagi między ciałem a duchem. Warto zastanowić się czy utrzymujemy naszą cielesną powłokę w dobrej formie. Zacznij lubić swoje ciało, zaakceptuj je w pełni, ciesz się z dobrej formy, dbaj o siebie. Nie musisz być idealna by być piękna Uśmiech Jeśli karneol do Ciebie przemawia, to znaczy, ze musisz wsłuchać się w potrzeby Twojego ciała. Zadbaj o odpowiednie odżywianie, nieco ruchu. Jeśli na coś chorujesz, kontroluj stan swojego zdrowia. Szanuj swoje siły, nie nadwyrężaj się, unikaj stresu, używek. Pomyśl czy umiesz odpoczywać, jak regenerujesz swoje siły. Czy się sobie podobasz, jak dbasz o swój wygląd ? Każdy ma w sobie ukryte piękno, warto je wydobyć. Ten kamień apeluje- pokochaj swoje ciało i ciesz się nim ! To też kamień stanowczości i uporu. Silna wola pozwoli pokonać przeciwności.

Też lubię karneol Uśmiech

Joana  Buziak  Polubić siebie - niby proste ale takie trudne! Wezmę sobie do serca przesłanie karneolu  Uśmiech

vega Kotek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości