Moja ciekawość - kilka pytań
#1

Postanowiłam założyć nowy wątek, bo mam kilka pytań i kompletnie nie wiem gdzie je zadać. Więc może tu w innym miejscu i może znajdzie się ktoś kto będzie mi chciał na nie odpowiedzieć i chwilę ze mna porozmawiać.
Nie mam szczęścia w miłości najpierw wziełam slub z rozsądku bo mamam bo juz czas bo tak trzeba... po 5 latach sie rozwiodłam popełniając przy tym masę błędów. Bardzo dużo rzeczy żałuję, ale o tym nie ma co prawić moje doświadczenie jest bogatsze .
Po rozwodzie miałam faceta który po 1,5 roku zostawił mnie jak sie okazało dla innej (spotykał sie z nią równomiernie jak ze mną jakieś ostanie pół roku naszej znajomości). Więc po tym jak mój ex znalazł sobie inna anie ( ja tez ma na imie ania ) . Ja zostałam sama nie spotykałam sie z nikim
W padzierniku ubiegłego roku poznałam K. miłość od pierwszego wejrzenia po około miesiącu wprowadził się ( tak wiem juz to że to tez nie było mądre )
28 lutego oznajmił mi że sie wyprowadza ( wtedy juz wiedziaąłm - ma inną moja intuicja mnie nigdy nie zawiodła ).
Dzien przed dniem kobiet spotkałam go w kwiaciarni jak kupował 40 róz dla swojej nowej juz dziewczyny. Płacz. No ale że od dłzueszgo czasu wysyłałam sobie smsy do wrózek to przyszedł czas żeby zadzwonić w nocy jak mi to oznajmił usłyszałam z wrózby że wypada z relacji ale że wróci ale nie będzie to szybko.
Klejnego dnia dzwoniłam do innych nie kazde były zgodne i tak w przeciągu tygodnia czy dwóch obdzwoniąłm sporo wróżek ( a może tylko kobiet pracujących na infolinii).
W każdym bądź razie pewnie jak wiele innych dziewczyn w końcu się doczytałam że tak nie można.
Teraz zostałam juz przy jednej jedynej wróżce z którą mam kontakt ale już sporadyczny .

Moje pytanie :
dlaczego jedne wróżby sie spełniają inne nie ?
Czy mogę mieć nadzieję że wróżba sie spełni ( że on wróci ) mimo ze dzwoniłam za dużo razy ?
Czemu wróoooozki nie mówia że nie można wrózyć często na jedne pytanie ?
Dlaczego nie było widać w kartach innej kobiety ?
Czy moge zadać te same pytanie kartom jak upłynie miesiąc czy lepiej juz nie pytać o ta relacje ?
To może tyle bo nie wiem czy kto kolwiek będzie chciała mi odpisać Smutny...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości