Wesele koleżanki
#3

Dziekuje LeStelle, wiesz, jak zamieszczalam tenze horoskop to pomyslalam wlasnie o Tobie, ze moze masz ochote sobie pocwiczyc Uśmiech
Jak pisalam, to dla mnie rowniez pierwszy raz jesli chodzi o pisanie horoskopu wydarzenia, wiec jestesmy na tej samej lodzi Uśmiech

To co dla mnie zwrocilo najwieksza uwage to wlasnie ten ASC w Wadze i do tego Wenus w swoim znaku i przy ASC, wiec bardzo silna. Ona ladnie tez temperuje Marsa w domu komunikacji pary. Super uwaga jesli chodzi o ich ekspresje zewnetrzna, dokladnie tak sa postrzegani, ona oboje ubiera, dodatkowo jest artystka "body painting" - no para oryginalow Uśmiech

Powiem Tobie ze patrzac sie po ustawieniach planet, ciezko mi bylo znalezc takie ktore by mnie zadowolilo w 100procentach akurat tego konkretnego dnia. Saturn jest na szczycie co prawda dosyc luznego polkrzyza, ale mysle, ze mozna te Orby uznac. I gdzies ten polkrzyz na ktoryms obszarze wspolnego zycia musi sie wyladowac.

Wiem o co Tobie chodzi z Wodnikiem, to znak czesto postrzegany jako "wywrotowy". Co ciekawostka jest to tradycyjnym wladca Wodnika jest Saturn, bedacy zupelnym przeciwienstwem obecnie Wodnikowi przypisanego Urana. Trzeba wziasc pod uwage, ze jest to znak pomimo swojej innowacyjnosci reprezentujacy jakosc "stala" - wiec mam nadzieje, ze nie bedzie powodowal wiekszych dysfuncji. Mysle, ze to polozenie osi IC-MC jakby w pewnym sensie rowniez odzwierciedla ich korzenie jako pary i ich wspolne darzenia, Lew to znak bardzo Artystyczny a korzenie "innowacyjne", oryginalne i "wywrotowe.

W ogole tego dnia jesli chodzi o obsadzenie planet w zywiolach mamy same znaki zmienne i kardynalne, co raczej sugeruje relacje pelna zmian, koniecznosci dostosowywania sie do warunkow zewnetrznych, moze braku nawet stabilnosci, dlatego staralam sie chociaz osie obsadzic w jakims stopniu w domach stalych. Ich pasja, realizacja i darzenia sa dla nich dosyc istotne, i dlatego moze uzglednialam je w jakims stopniu w horoskopie. Dodatkowo jest to para pochodzaca z innych kultur - Rosyjsko-Lotewska - swoja droga juz nie moge sie doczekac wesela - przy tej mieszance kulturowej mysle, ze bedzie wybuchowe Uśmiech

W zasadzie najbardziej mnie martwi ten nieszczesny polkrzyz, ale gdzies go musze zamiescic. Natura tego polkrzyza jest zmienna, bedzie od nich wymagala mocnego skupienia sie na gromadzeniu czy zarabianiu, moze powodowac ze gdzies przez trudniejsza sytuacje materialna, ale Saturn troszke nam ta zmiennosc stabilizuje poprzez "wymuszenie" swego rodzaju ukierunkowania energii na ten obszar zycia. Neptun z domu V kreatywnosci czy zabawy, akurat jest mysle, ze dobrym polozeniem dla ich relacji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości