Wesele koleżanki
#5

Dziekuje pieknie Uśmiech

To prawda, ze Wodnik moze byc w jakims stopniu zdystansowany emocjonalnie - ja go rowniez widze jako znak mocno zwiazany z ta para - poza ciekawymi wyborami zawodowymi pochodza z innych kultur. Poza tym ta oryginalnosc i innowacja w "karierze" ktora tak naprawde dla obojga jest pasja i w ktorej sie nawzajem wspieraja i sa dla nich dosyc istotne. Jednoczesnie Wodnik (jak i Lew) kojazy mi sie z relacjami opartymi mocno na zaufaniu i przyjazni, co w przypadku pary, a ktorej kazda osoba gdzies bedzie miala swoja sciezke jest dosyc istotna, przynajmniej ja to widze w ten sposob. Ta linia pokazuje osoby bedace w zwiazku, moze faktycznie nieskupione na budowaniu cieplego gniazdka, ale zachowujace swoja indywidualnosc i byc moze w swietle innych rodzin w jakims sropniu chlodne. Dom 11 dodatkowo interpretuje jako dom Ja w Spoleczenstwie, czyli jak pieknie napisalas takie polozenie dodatkowo bedzie wspieralo "intelektualno-ambitny" charakter pary - poprzez znajomosci czy kontakty - umiejernosc wyjajscia czy zaistnienia w spoleczenstwie poprzez darzenia jako pary a wiec dom 10.


Znakomicie oczywiscie odgadlas dlaczego przesunelam ta godzine o 30 minut w przod wlasnie z powodu tego nieszczesnego Slonca. Swiatlo to dla mnie jest zwiazane ze swiadomym podejsciem do zwiazku, takze energia czy witalnoscia w przypadku jednostki. Skoro patrzymy sie na ich slub w jakims stopniu przeniesie sie to na ich funkcjonowanie jako malzenstwo (oczywiscie powinnysmy tutaj dodatkowo analizowac ich synastrie i horoskop partnerski - ktore w zasadzie maja wiekszy wplyw) to gdzies ono dla mnie oznacza dokladnie energie zwiazku to gdzie oni sie beda czuli najlepiej, gdzie beda regenerowac swoja energie. Dom 12 to sprawy ukryte, ale takze poswiecenie mistycyzm. I tutaj mamy do wyboru dom 11 - znow bedacy zwiazany realizacja Ja w Spoleczenstiwe - i poprzez to wspierajacy ich dazenia zawodowe moze bardziej niz siedzenie w domu i czytanie ksiazek. Albo dom 12 ktory to interepretowalabym juz bardziej jako takie regenerowanie energii pary w odosobnieniu, z daleka od spolecznstwa. W negatywie to polozenie dla mnie moze sie wiazac z jakim poswieceniem, energia slonca w moim odczuciu nie za dobrze sie realizuje w tym domu. Jednakze to polozenie Slonca w jakims stopniu "wspiera" ucieczke do domu, czy w nature, czyli w wiekszym stopniu ich energia jako pary moze byc nakierowana jako bycie razem z dala od wszystkich i "regeneracje" raczej w momencie kiedy sa z daleka od ludzi.

Co do Slonca i Ksiezyca, dla mnie polozone sa one super, trygon pomiedzy swiatlami napewno wplynie dodatnio na to jak sie beda ze soba czuc. Pisalam, ze Slonce w moim odczuciu to energia, witalnosc, swego rodzaju swiadome realizowanie sie pary; ksiezyc natomiast dla mnie pokaze bardziej ta czesc ktorego swiat nie widzi, a wiec jak sie czuja kiedy sa sami ze soba. Polozenie ksiezyca w dom VIII wiec umacnia uczucia ktore maja w stosunku do siebie i podnosi poziom pasji w zwiazku. Bliskosc emocjonalna moze byc przez nich odczuwana na poziomie zblizenia fizycznego ale tez i bedzie to relacja gleboka na poziomie emocjonalnym i niosaca za soba niebezpieczenstwo wynikajace ze Skorpionich/8 domowych "strachow" - poczucia niepewnosci czy zazdrosci. Troszke polozenie tego Ksiezyca w Blizniaku racjonalizuje, aczkolwiek jest on w niekorzystnym aspekcie do wladajacej tym domem Wenus, i moze ten aspekt przynosic frustracje na poziomie komfortu czy innych potrzeb? Cale szczescie nie ma zadnych aspektow do plutona czy neptuna (Orba 10 stopni jest zdecydowanie za slaba).

Dobry punkt z tym wspolnym dzialaniem Slonca i Jowisza, aczkolwiek obie realizuja sie poprzez energie innych znakow. Jowisz to energia wzrostu czy ekspansji i dla mnie tutaj wzmocni dzialania pary w kontekscie ich rozwoju spirytualnego. W negatywnym rozumieniu moze powodowac pewnego rodzaju strach przed rozwojem na zewnatrz, ale troszke prywatnosci przeciez im sie w zyciu przyda Uśmiech

Zdecydowanie ta godzina 9ta kladzie sie rowniez bardzo pozytywnie pod wieloma wzgledami Uśmiech

Pozycja slonca i linii IC/MC o 9tej jak napisalas energie na dom i rodzine czy budowanie cieplego gniazka i jest wspierane przez Slonce w domu 12 - zas 9-30 mocniej wspiera ich wybory zawodowe/pasje jednakze grozi wiekszym oddaleniem i indywidualizmem w zwiazku. Mysle, ze tak mozemy to w jednym zdaniu zamknac?
Mysle,ze wybor w tym momencie powinien nalezec do Andy Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości