Czy magia istnieje?...
#1

Mam nadzieję, że temat się nie powtarza (choć ten dział przejrzałam i nie znalazłam nic podobnego).
Zacznę od tego, że już jakiś czas temu zauważyłam u siebie dobrze rozwiniętą intuicję, zdarzało mi się przewidzieć różne rzeczy mimo, że każdy na początku się ze mnie śmiał (bo czasami były to dość nierealne zdarzenia) to później znajomi stwierdzili, że to zaczyna być przerażające. W sumie sama nie wiem, skąd to się wzięło, czy to faktycznie jakieś ponadprzeciętne zdolności, czy tylko umiejętność obserwacji ludzi i wyciągania wniosków. W każdym razie zaczęłam trochę czytać o tarocie, magii, wróżbach no i tak zastanawiam się, ile w tym wszystkim jest prawdy. Czy macie na przykład pewnośc, że tarot mówi Wam prawdę (albo że w ogóle tarot Wam coś sugeruje)? Albo rzucając jakieś zaklęcie- macie pewność, że ono cokolwiek zmieni? No, bo przecież gdyby każdy mógł sobie machnąć zaklęcie na miłość, bogactwo i szczęście to nie byłoby nieszczęśliwych ludzi... Chyba, że tylko nieliczni mają ten przywilej? Tylko wtedy kolejne pytanie- czy tego można się nauczyć, czy trzeba mieć po prostu to "coś" w sobie?

I nie odbierzcie tego tematu, jako prowokacji. Po prostu chcę poznać Wasze zdania, chcę, żebyście podzieliły się doświadczeniami w tym temacie. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości