VISCONTI-SFORZA Pierpont Morgan Tarocchi Deck
#14

(04-02-2019, 00:01)olga_tamara_prokop napisał(a):  Tak, coś pomieszałam bo rzadko korzystam z tej formy komunikacji i jeszcze nie wiem jak to działa. Przepraszam Uśmiech
Zajmuję się iluminatorstwem a właściwie jest to moje hobby bo moim głównym zajęciem jest malarstwo i rzeźba. Tarotem jako takim nie zajmuję się chociaż interesują mnie jego historyczne korzenie.  Obecnie pracuję nad kopiami kilku kart z talii Visconti Sforza. Odtwarzam je w technikach historycznych, używając naturalnych pigmentów, złota i srebra. Chciałabym skopiować kartę Rycerza Mieczy (na koniu) ale niestety zdjęcia jakie znajduję w sieci są bardzo ciemne i nie jestem w stanie prawidłowo rozpoznać kolorów. Szczególnie interesuje mnie gdzie jest złoto, gdzie srebro czyste a gdzie oksydowane. Czy ktoś z forumowiczów zechciałby podzielić się zdjęciem tej karty - najchętniej w świetle dziennym i sztucznym? chodzi mi o tę kartę:



moje prace można zobaczyć na Instagramie: medieval_illuminations albo na Facebooku: Galeria Iluminacji i Miniatur

Pozdrawiam, 
Olga

https://www.youtube.com/watch?v=QJFrISfaIpM
Rycerz Mieczy: 19:25
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości