Pentagram, pentakl
#51

No to może inaczej .... Proszę się bardziej zainteresować, tym co się dzieje na tym forum, prześledzić moje wypowiedzi, cenzurę słowną jaką tu narzucacie, jest centralnie skierowana do do grona osób, które nie są w bliskich z Wami relacjach, bynajmniej takie da się odnieść wrażenie, siebie mam za to winić ... ?? Czasami nie da się "grzecznie", a dobitna informacja może zawsze dotrzeć do kogoś, tym bardziej, że temat ten to nie zabawa ... I w sumie to chyba możemy tutaj same do siebie pisać..???, a czytają to jak widać wszyscy, widzę tu działanie z pożytkiem dla wszystkich i za to mnie się upomina ... ? Nie zależy mi na tym aby każdy się włączał do dyskusji, a nie jestem tu od wczoraj, więc każdy wie czytając to forum, jaka potrafię być w swoich wypowiedziach ... wymagałam tylko odpowiedniej wiedzy, od osoby, która bierze udział w dyskusji, tym bardziej, że sama udziela rad innym. Podkreślanie rangi Krystyno, o Administratorze jest dla mnie jednoznaczne (brak argumentów i upominanie mnie z powodów skarg na priv od ludzi, którzy boją się pisać publicznie lub nawet do mnie na priv), a same posiadanie forum, nie upoważnia Tarofida do tego, aby traktować mnie jak przedszkolaka ... proponuję zauważyć i poczytać inne miejsca, gdzie odbywają się publiczne dyskusje, np. kiedyś nawet czytałam gorliwą dyskusję p. Suligi na forum i tam nikt nie był tak słownie cenzurowany ... Mam prawo wyrażać swoje zdanie i w pełni biorę za nie odpowiedzialność, jestem dorosłą osobą, nie zakłamaną w sobie ezoteryczką, mówiącą dookoła o dobrej energii, ignorując jednocześnie tą złą. Nie szukam drugiego dna w wypowiedziach innych, nie identyfikuję się osobiście z wypowiedziami innych, nie mam ograniczających mnie takich skłonności. Nie mam zamiaru nikogo przepraszać, ani stonować, moje wypowiedzi są zawsze związane z tematem, więc nie są podstawą, aby kogoś w pełni oceniać i uważać, że prywatnie też jest taką osobą, to wy sami tylko tak twierdzicie, widać, że macie z tym problem. Nie mam zamiaru i sił za każdym razem tego tłumaczyć, tym bardziej, że zawsze z czystej mojej bezinteresowności dzielę się tutaj moimi informacjami (ten czas mogłam również spędzić w bardziej przyjemny sposób). To my sami sobie wizytówkę wystawiamy, MI TAKA W PEŁNI ODPOWIADA, nie upominam nikogo, jeśli sama nie jestem bez winy, nie bawię się w hipokryzję, tylko oficjalnie, publicznie wypowiadam swoje zdanie, a skoro to komuś tu nie odpowiada ... cóż mi pozostaje innego?. Na cenzurę słowną, nie wyrażam zgody i to jest sprzeczne z moimi poglądami, więc nie widzę potrzeby, abym tu dalej dzieliła się moją wiedzą... (jak widać wystarczy tylko udowodnić "królewnie", że ktoś może mieć większą wiedzę ... ). Mam nadzieję, że te przytoczone argumenty, dają mi prawo odejść z tego forum, ok jeśli nawet chcecie, to niech i wam będzie, że to wy mnie wyrzuciliście z niego ... nie zależy mi na tym, a świadczy jedynie tylko właśnie o tym, co wcześniej napisałam ... Sądziłam, że nie muszę z tego się tłumaczyć, dlaczego opuszczam forum ... ale napisanie tego, że się obraziłam rozwaliło mnie Rotfl Rotfl dziecinada ... Rotfl Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości