Królowa buław w pytaniu zdrowie
#8

Z mojego doświadczenia, mi Królowa Buław zawsze potęguje sąsiednie karty w swojej wymowie, nawet Asy. Nie odwracam kart, ale w skali od 1 do 10 to 8 lub 9 odpowiada mi przecząco na zadane pytanie, w szczególności tam, gdzie takie pytanie nasycone jest nadzieją na pozytywny efekt. Królowa Buław lubi walczyć o swoje, nie jest kobietą spokoju i wyciszenia, odpoczynku, więc wskazuje na kontynuację danej sytuacji, a z mojego doświadczenia wiem, że nie mogę przy niej spocząć na laurach, dalej muszę walczyć, domagać się, użerać się z danym problemem, lepiej odpuścić sobie i zacząć żyć i robić coś innego ... Odpowie mi pozytywnie wówczas: kiedy już działamy - nie czekamy; walczymy o coś - a nie kiedy zastanawiamy się czy warto, gwiazdki z nieba nam nie da, więc nie łudź się nadzieją, musisz zapracować itd. ona lubi działanie, wówczas powie tak ... Dzina proszę odpuść sobie ... kombinujesz jak koń pod górkę ... tylko proszę nie świruj i nie unoś się, twoje słowa spływają po mnie, jak deszcz po rynnie, ty się wściekasz, a ja miło czas spędzam przy czymś innym Rotfl nie mam zamiaru wchodzić w pyskówę ... Pozdrawiam Kotek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości