Królowa buław w pytaniu zdrowie
#1

Zadałam pyt : Czy do końca lata tego roku moje dolegliwości chorobowe znikną ?
Rozkład przeszłość- teraźniejszość - przyszłość
7 pucharów - 9 buław - Królowa Buław

Myśąlę,że odpowiedź kart opisuje moją sytuację.7 pucharów to moje marzenia, zamierzenia, a 9 buław to podjęcie działań ku realizacji tych marzeń 9 buław to też mój stan emocjonalny - zmęczenie już tą walką, ale nadal jestem gotowa bić się o to ,żeby dojść do celu.
Nie mam żadnych doświadczeń z Królową Buław...nie pamiętam, żeby kiedykolwiek ta karta pojawiła się w moich rozkładach.
W moim odczuciu:
Królowa Mieczy to dla mnie kobieta, która o coś walczy lub walczy z kimś ,ale na pewno o coś....
królowa denarów to kobieta, która coś posiada jakąś rzecz materialną. coś osiągnęła materialnego
Królowa pucharów to Pani, która zdobyła miłość. Właśnie została narzeczoną, żoną ,matką. Ona obdarza innych uczuciem.
Królowa buław to tak tylko moje wrażenie ona coś zdobyła i teraz już nic nie musi .Zdobyła coś ,ale nie walką tak jak w mieczach. Tego "czegoś" nie można dotknąć tak jak przy denarach.

A więc ,albo TAKdo końca lata moje dolegliwości ustąpią(oczywiście samo się nic nie zrobi, biorę leki itd. itd.
Albo karty chcą pokazać, że nadal będę walczyć o siebie ,alby zdobyć marzenia.
Myślę,że szansę są , nie było by ich ,gdyby na końcu ukazałby mi się W albo Sprawiedliwość.
isielec, 10 czy 5 mieczy czy nawet Sąd Ostateczny .
Jak myślicie dobrze kombinuję>?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości