Synastira partnerska
#9

Przyglądając się również wrzuconym diagramom, moje skojarzenia:

- występująca koniunkcja Słońc w Bliźniętach, razem z Wenus i Merkurym; patrzę tutaj na te planety kompleksowo, mimo że Twoja Wenus np. nie mieści się w przyjmowanych orbach do Słońca pana. Wzmacniająca się bliskość tych planet może dawać dużo zrozumienia, wzajemnej sympatii, przyjacielskości. Ponieważ Mars pana, położony w 1 domu, tworzy kwadraturę do tego układu - idę za lekcją Madrugady i szukałabym w tej planecie zwiastuna możliwych napięć i konfliktów. Ten Mars położony jest w Rybach, co może nieco modyfikować działanie tego Marsa u pana: klasycznie agresja Marsa jest gwałtowna, spontaniczna, aktywna, działanie jest gwałtowne, pospieszne, burzliwe w przebiegu. Mars z Ryb może stawać się bardziej Skorpioniczny, czyli niejasny i nieczytelny. Może objawiać się np. skłonnością do fochów, dopowiadania sobie czegoś, nadmierne urażanie się itp. Ten Mars położony jest w ogóle w 1 domu pana, czyli należałoby oczekiwać, że cechy reprezentowane przez Marsa będą miały wpływ na samopostrzeganie się pana; pan może być drażliwy na swoim punkcie, łatwo wywołać w nim jakieś emocje, które mogą w nim siedzieć, których nie "wykrzyczy", tylko schowa, albo się zatnie w milczeniu (Ryby, przez które wyraża się Mars).

- Słońce pana pojawia się przy Twoim MC, czyli może działać na Ciebie inspirująco jeśli chodzi o kierunek dążenia, karierę, ale i szerzej - to, w czym realizowałabyś swoje ambicje. Możecie mieć zbieżne poglądy w tym zakresie lub też on może być Twoją inspiracją na tym polu.

- z kolei Twoje Słońce leży niemal na osi IC pana, reprezentującej wartości rozumiane jako korzenie, nasz prywatny świat, czyli Twoja osoba może być dla niego interesująca pod kątem zarówno rozmówczyni, towarzyskim (Twoje Słońce położone jeszcze w jego 3 domu), jak i jeśli chodzi o Twoje wartości domowo-rodzinne; niewątpliwie możesz w jego oczach reprezentować pewien wzór kobiety, która buduje pewne ognisko domowe. Niekoniecznie jako aktywna partnerka, ale np. jako przyjaciółka, której pewne cechy chciałby widzieć w swojej partnerce.

Nie wiem, jaka relacja Was łączy, w jakim jesteście wieku, jaki jest realny potencjał Waszej znajomości. Sama na takie horoskopy bardziej patrzę pod kątem, co ktoś może wnieść w nasze życie, co my w jego; mniej szukam w nich prognozy na relację - bardziej koncentruję się na ważnych aspektach, jakie wzajemnie w swoje życie jako dwie osoby wnosimy. W tym przypadku na pewno pan intensyfikuje Twój dom IX, Ty wnosisz pewną energię w jego dom III i IV.

Na uwagę zasługuje także opozycja tych ważnych osi - Twoje MC blisko IC pana i odwrotnie.

Z chęcią przeczytam Twoje poszukiwania wzajemnych znaczeń aspektów, jakie wypisałaś - w końcu po to jest forum, aby dyskutować, wymieniać doświadczenia. Ty wiesz najwięcej o tej relacji, więc w ramach wymiany informacji - proszę napisz, o jakim w ogóle związku rozmawiamy i w jakiej formie dostrzegasz uobecnianie się wypunktowanych przez Ciebie w pierwszym poście aspektów:
lune napisał(a):Pana Dsc jest we Lwie, moj księżyc we lwie. Jego 7 dom w Wadze, Pannie. Moj 1 dom czyli opisujący moją osobę Asc Panna29 oraz dom 1 w pannie wadze.
Mój Dsc w rybach, Pan ma Marsa w rybach. Mój 7 dom ryby, baran. Pan 1 dom ryby, baran.

Pozdrawiam Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości