Synastira partnerska
#10

Dziękuję La Stelle.
Hmm co do Twojego pytaniam nie jestesmy parą. Jesteśmy w grupie wiekowej 24-28.
W tym przypadku na pewno pan intensyfikuje Twój dom IX Zgadza się... dom 9 to dom nauki/studiow/religii/ksztalcenia się.. ale takze kontaktów z obcokrajowcami. Razem studiujemy. A Pan jest mieszanką narodowościową. Wiec jak najbardziej, to wszystko rzutuje na dom 9.
Ty wnosisz pewną energię w jego dom III i IV. No tutaj jako kontakty, koleżeńskie..
Co do Marsa w Rybach.. Pan posiada ciche fochy, dni, jest zmienny... Czyli jak najbardziej opis pasuje
Jego mars wpada do mojego 6 domu.. a 6 dom mówi o środowisku pracy/samym podejściu to tego tematu.. wiec moze tyczyc sie wspolnego studiowania.
W sumie widać.. pewnien rodzaj porozumienia, koniunkcja słońca. Stellum planet w bliźniętach, jednak często nie potrafię się z Tą osobą dogadać. Nie wiem.. może to ta kwadratura wenus-mars. Totalne inne myślenie. Pan jest indywidualistą, o czym świadczy ciekawe polozenie urana.. A uran to również zmienność na każdej płaszczyznie, ciężko za taką osobą nadążyć.


Na uwagę zasługuje także opozycja tych ważnych osi - Twoje MC blisko IC pana i odwrotnie. Hmm i tutaj nie wiem jak mam to interpetować. W sumie Ic, okresla się jako.. dom duszy, emocji. I w sumie nie wiem jak to rozszyfrować..Na moim Ic, jest jego uran i neptun.. Nie wiem, może porozumienie/fascynacja wspolna tematami ezoteryki.. Heh glupoty pisze.

La Lune
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości