Interpretacja - poproszę o pomoc
#5

Myślę Hirshe, że znacznie łatwiej będzie mi Cię polubić z takim awatarem jak teraz Oczko Ciekawie zahaczyłaś o kwestię symboli - masz rację, symbol zawsze jest niejednoznaczny, pewne skojarzenia są tożsame, ale ich interpretacja może prowadzić każdego gdzie indziej.

Na te kwestie, które Cię niepokoją i zastanawiają, musisz sama szukać odpowiedzi Uśmiech Na forum są tematy, konfrontujące również temat ezoteryki z wiarą, jak tam każdy indywidualnie to sobie wszystko układa... Jeżeli jednak poczytasz uważnie forum, czy ogólnie internet, łatwo dostrzec, że nie ma czegoś takiego jak jeden doprecyzowany "światopogląd ezoteryczny", etykietujący i porządkujący na półkach. Są pewne wartości, uniwersalne, ponadreligijne, dające porozumienie. Świat duchowy to jednak indywidualna przygoda, trudno tutaj o wskazówki gwarantujące sukces czy bezpieczeństwo. Jak we wszystkim trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem i znać własne granice...

Co do piramidki - wszystko dobrze policzyłaś, tylko wyzwania, tzw. lekcje liczy się bardziej nietypowo. Istotne są też pewne podwibracje, z których składa się portret, tzn. liczby dwucyfrowe, jeszcze nie "uproszczone". W numerologii występują także tzw. liczby mistrzowskie, czyli dwie powielone cyfry: 11, 22, 33, 44 itd. do 99. Licząc portret, staramy się szukać liczb mistrzowskich, ponieważ działają trochę "inaczej" niż inne cyfry, nosząc w sobie silnie energie powielonych cyfr składowych: np. 2-ka numerologiczna pochodząca z "prostej" 2-ki lub 20 (np. osoba urodziła się 2-ego lub 20-ego miesiąca) jest zupełnie inna niż 11-ka, która w swojej "energii" zachowuje bardzo dużo z wibracji 1-ki, które są dwie. Stąd 11 to nie do końca 2. Tak samo 22, dająca 4 - ma w sobie dużo energii 2-ki; czy 33 dająca 6-kę - wiele ma w sobie z 3-ki. Zresztą o wibracjach mistrzowskich też sporo napisano. Osobiście mało pasuje mi "uniezwyklanie" wibracji mistrzowskich i nadawanie tym wibracjom jakiejś "szczególnej" otoczki, ale to już takie "moje" i nie trzeba tego brać jako "zasady".

Zapisuję moje podliczenie Twojej piramidki, porównaj sobie:
Droga Życia: 5/14/59 (czyli jest informacja, że doświadczasz 5-ki przez pryzmat 14, to szczególna podwibracja, tzw. dług karmiczny wolności, przy czym znowu osobiście tę szumną nazwę proponuję wziąć w nawias: po prostu 4-ka dająca 5-kę to dwie sprzeczne wibracje obok siebie, które "psują harmonię")
I cykl: 11
II cykl: 22
III cykl: 8/26 (tzw. dług karmiczny ciała, ponownie zalecam nazwę wziąć w nawias)

I spełnienie, czyli I punkt zwrotny, tzw. klucz wcielenia: 33 - ponieważ wibracja mistrzowska, nie sprowadzamy do 6-ściu
II spełnienie, czyli II punkt zwrotny 3/12/30
III spełnienie: 9/36/63
IV spełnienie: 1/19/37 - 19 - ponownie tzw. wibracja karmiczna władzy

Licząc wyzwania, sprowadzamy liczby dnia, miesiąca i roku do cyfr, tzn.: 4/2/8
1 wyzwanie, czyli lekcja: 2
2 wyzw.: 4
3 wyzw., tzw. główne: 2
4 wyzw.: 6
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości