Pytania o Tarota - Przewróżony temat
#65

Witam wszystkich,

Chcialam spytac czy... przesadzilam z Tarotem?

Miesiac temu zdecydowalam sie na teelfon do sprawdzonej Pani tarocistki w pewnej bardzo waznej dla mnie sprawie.
Wlasciwie bylo to moje byc albo nie byc, balam sie jaka bedzie jej odpowiedz na moje pytanie.. Ta ktora dostalam dala mi wiele nadziei i energii na kazdy dzien. Czekam na cos bardzo mocno.

Rzucil mnie mezczyzna mojego zycia... a Pani Tarocistka powiedziala, ze wroci. Mimo, ze spotyka sie juz z nowa kobieta... wroci. Nakierowala mnie, powiedziala co mam robic.

Dalo mi to wiele energii do zycia, bo gdybym wiedziala, ze on nie wroci.. nic nie mialoby sensu. Nie wyobrazam sobie zycia bez niego. Nawet teraz, kiedy minelo juz dobruch kilka miesiecy...

Kilka dni po tym tarocie przypadkiem moj kumpel sie wygadal ze zainteresowal sie ezoteryka i zaczal mi stawiac tarota. Poczatkowo jego karty dla mnie w tej kwestii takze mowily o sukcesie.
I tak co kilka dni mi stawial Tarota- zawsze z tym samym pytaniem: czy moj ex wroci.

Wyczytalam, ze tarota nie mozna stawiac za czesto, szczegolnie pytajac o to samo, poniewaz karty moga zaczac mowic " glupoty", nie miec sensu albo cos przeciwnego do tego, co powiedzialy na pocztaku.

Oczywiscie moj kolega jest poczatkujacy ...Wiadomo bardzo mnie korcilo dowiadywanie sie co koilka dni jak wyglada moja sytuacja. No i Wczoraj mi powiedzial, ze karty sie zmienily i to juz od kilku dni, ale nie chcial mi mowic, ze nic z tego nie bedzie, moj ukochany nie ma zamiary wrocic. Smutny
Spanikowalam.. niestety. Bardzo sie wystraszylam,b o bardzo liczylam na to, ze wroci. Cierpliwie czekam, staram sie z moim ex przyjaznic, mimo ze ma juz nowa dziewczyne... robilam/ robie wszystko w nadziei ze stanie sie tak, jak mi powiedziala kilka tygodni temu moja Tarocistka. Ufam jej, bo to doswiadczona osoba i znam kilak osob, ktorych nie oszukala, ktorym bardzo pomogla.

z tego wszystkiego na jednym z internetowych forum znowu spytalam inne tarocistki co o tym mysla.
Dzis dostalam odpowiedz, ze n amojego mezczyzne jest karta umiarkowana- czyli ze to bedzie jedynie normalna znajomosc.

Szczerze powiem, zalamalo mnie to.
Wiem, zadalam pytanie wiec powinnam sie spodziewac KAZDEJ odpowiedzi. Spodziewalam sie i bralam to pod uwage. Oczywiscie, jestem rozczarowana, bo chodzi o kogos kogo bardzo kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niego.

Powiedzcie mi prosze, czy przesadzilam?
Czy karty zaczely sie " buntowac" dlatego, ze tak czesto pytalam je o te sama sprawe?

Czy powinnam byla zaufac mojej Pani Tarocistce i skupic sie na tym co mowila, jej radach i dac sobie spokoj z wiecznym upewnianiem sie dookola czy to napewno tak bedzie.


Bo niestety rozum mowi co innego- mimo, ze laczylo nas z Ex cos wielkiego i wspanialego, to przez ostatnich kilak miesiecy nie byl szczesliwy.
Ale wiem.. ze to bylo cos wyjatkowego, wiec w pewnym sensie czuje, wiem ze to jest TO i ze potrzebujemy tylko czasu oboje, aby sobie zycie poukladac...i aby wrocic na nowo.

Prosze, doradzcie.
Czuje, ze chyab zabrnelam w te rozmyslania, nadzieje i sprawdzanie wszystkiego za daleko...

Czy namieszalam za bardzo z Tarotem? Czy powinnam skupic sie na tym, co uslyszalam po raz pierwszy i wierzyc w to...czy moze jesli u 2 innych tarocistow uslyszalam, ze nic z tego nie bedzie to .. moze warto sie juz poddac?

Czuje, ze wpadlam w jakis emocjonalny mlyn..Smutny
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pytania o Tarota - Przewróżony temat - przez werka88 - 04-07-2011, 15:55
RE: PYTANIA O TAROTA ===> Przewróżony temat... dlaczego nie pytać za często o to samo? - przez JesiennyLisc - 12-12-2019, 14:02
RE: PYTANIA O TAROTA ==> Przewróżony temat... dlaczego nie pytać za często o to samo? - przez LeCaro - 13-12-2019, 04:47
RE: PYTANIA O TAROTA ==> Przewróżony temat... dlaczego nie pytać za często o to samo? - przez JesiennyLisc - 13-12-2019, 07:56
RE: PYTANIA O TAROTA ==> Przewróżony temat... dlaczego nie pytać za często o to samo? - przez LeCaro - 13-12-2019, 17:31
RE: PYTANIA O TAROTA => Przewróżony temat... dlaczego nie pytać za często o to samo? - przez JesiennyLisc - 09-06-2020, 14:39
RE: PYTANIA O TAROTA => Przewróżony temat... dlaczego nie pytać za często o to samo? - przez Barbara - 13-09-2020, 23:58
RE: Pytania o Tarota - Przewróżony temat - przez Kama - 23-01-2021, 18:28
RE: Pytania o Tarota - Przewróżony temat - przez Arbogast - 30-03-2021, 20:03
RE: Pytania o Tarota - Przewróżony temat - przez LeCaro - 31-03-2021, 00:50
Dwie bardzo podobne wróżby - przez bodymindspirit - 21-03-2014, 16:12
Re: Dwie bardzo podobne wróżby - przez bodymindspirit - 21-03-2014, 21:24
Re: Dwie bardzo podobne wróżby - przez Sephinroth - 21-03-2014, 23:13
Re: Dwie bardzo podobne wróżby - przez bodymindspirit - 21-03-2014, 23:26
Re: O co można pytać? - przez Zafina - 16-03-2016, 02:29
Re: O co można pytać? - przez Perełka - 16-03-2016, 16:34
Królowa buław - przez Początkującaaa - 29-09-2018, 12:13
Dlaczego nie zadajemy tego samego pytania innemu wróżbicie? - przez ameryka - 19-04-2019, 22:30
RE: Dlaczego nie zadajemy tego samego pytania innemu wróżbicie? - przez tarot55557 - 19-04-2019, 22:59



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości