Sny ze zmarlymi
#8

Kiedy mój dziadek zmarł ja zachorowalarm na cukrzycę i od tamtej pory przez cały ten czas czuje że jest przy mnie np. Lubiłam zawsze pospać dłużej, rodzice w tym czasie wychodzili z domu po zakupy, mówili mi żebym zaraz wstała bo będę mieć niski cukier,  ja natomiast usypialam. Po jakimś czasie słyszę głos mamy Ola ola slyszalam tak długa aż nie wstałam.  Zaczęłam szukać mamy jej nie było. Zbadał cukier okazało się ze mam niski i tak miałam parę razy. Dziękuję dziadkowie bardzo za to że jest przy mnie. Innym razem słyszałam że telefon dzwoni, zerwałam się odebrałam i słyszałam jakiś dziwny szum oczywiście nie było żadnego połączenia i tez miałam niski cukier. Natomiast moja babcia opiekowała się mną w ciąży z curkę i z synem. Zawsze śniła mi się jako żywa.  Z curką leżałam w szpitalu przez oczoplonz. Urodziła się 36 tydzień cesarka, ratowali ja 5 min nie oddychają.  Miała niedotlenienie mózgu,  niewydolność oddechowe,  miała przetaczana krew. Czułam ze coś będzie nie tak skoro babcia mi się śni.  
Curka teraz jest teraz cała i zdrowa nic jej nie dolega ma teraz 4 lata. Jestem szczęśliwa ze jest zdrowa.                                                                                      
Mój syn również urodził się  przez cesarka i tez wcześniej.  Baca mi się śniło jak leżała w szpitalu doszedł do niej lekarz i zapytał jak się czuje, ona nic nie odpowiedziała. Dostałam krwawienie 24 tygodniu i skurczy, trafiłam do szpitala na tydzień po czym wyszłam.
Dziękuję im bardzo za to ze byli przy mnie w tak trudnych sytuacjach.                                                                          
Modlę się za nich , w podzięce za to że są przymnie.
Babcia przestrzegała mnie w ciąży jednej i drugiej, natomiast dziadek jest na okraglo przy mnie. 
Dziękuję Ci za radę, zapale świece i pomodle się za nią. Pozdrawiam Cię cieplutko.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości