XVI - Wieża (Wieża Boga)
#73

W karcie XVI Wieża widziałam zawsze samo zło, obraz jak po jakiej bitwie w czasie wojny, najbardziej odczuwałam ból tych ludzi spadających w dół z walącej się wieży i zawsze bałam się znaleźć w takiej sytuacji, czyli muszę uważać, przygotować się, czeka mnie coś złego ... Teraz kartę XVI Wieża widzę trochę inaczej, że ma ona zbawienny wpływ na nas, nie to żebym się cieszyła z jej pojawienia się w moim życiu, ale wiem, że nadejdą koniecznie dla mnie zmiany, bo coś robiłam do tej pory źle, nie szłam w tym kierunku, w którym powinnam była iść, wyrywa nas z marazmu w którym tkwiliśmy, ponieważ żyjąc nawet w takiej karcie jak XXI Słońce, jesteśmy po części odizolowani od świata nas otaczającego, z czasem zanikają w nas takie cechy jak altruizm, potrzeba poznawania i obcowania z innymi ludźmi, jesteśmy szczęśliwi z tym lub w czym tkwimy i mocno do tego stanu rzeczy jesteśmy przywiązani, co nas ogranicza. W karcie XVI Wieża jest czysta informacja o tym, że nie jesteśmy sami, ktoś lub coś nad nami czuwa i dba o to, abyśmy poprzez ziemski byt, osiągnęli wytyczone przez nas lub z góry cele, poziomy świadomości, stopień duchowieństwa ... rozumiecie ... abyśmy byli lepszymi ludźmi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości