Piramida Życia
#7

Prawie dobrze.
Przede wszystkim - tzw. spełnienia to to samo co punkty zwrotne. 1 punkt zwrotny nazywany jest inaczej Kluczem wcielenia.
To, co policzyłaś w tym temacie <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=18&t=65">viewtopic.php?f=18&t=65</a><!-- l --> jest więc błędnie policzone. Druga sprawa - tamten temat służy informacji, jak liczyć, nie wpisujemy tam, kto ma jakie cyferki gdzie Oczko Poza tym założyłaś swój wątek - ten - więc wszystkie swoje obliczenia i przemyślenia dotyczące Twoich wibracji wpisuj tutaj Uśmiech

Moje liczenie Twojego portretu:
droga życia - 9 z 27, dobrze
Cykle - dobrze

Punkty zwrotne, czyli inaczej spełnienia:
1 pz, czyli inaczej klucz wcielenia: 7 z 25 (7/25)
2 pz, który już nie ma innej nazwy: 4/22
3 pz: 11/47
4 pz: 7/25

Lekcje, inaczej wyzwania, czyli wibracje "na minusie". Licząc je, sprowadzamy wibracje do liczb prostych i odejmujemy większą od mniejszej:
1 lekcja (wyzw.): -3 (5-2 czy 2-5, nie sugerujemy się "ujemnością"), piszę "minus 3", ponieważ jest to wibracja "na minusie"
2 lekcja: 0 (różnica między dniem a rokiem, sprowadzonym do cyfry, czyli 2)
3 lekcja: -3 (różnica między 1 a 2 lekcją)
4 lekcja: -3 (różnica między miesiącem a rokiem czy rokiem a miesiącem, czyli 5-2 lub 2-5)

Jeżeli z imienia wychodzi Ci 11-ka, to wg mnie zatrzymujesz się na 11-ce, ponieważ nieco inaczej wibruje niż 2, aczkolwiek do wibracji pochodzących z liter, przeniesionych na cyfry sama akurat mam mocno luźny stosunek, więc może i sprowadzenie imienia do prostej 2-ki nie jest działaniem błędnym, z racji tego, że licząc wibracje imion czy nazwisk dokonujemy znacznie więcej uproszczeń niż podczas liczenia dat.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości