Dyskusje w dziale "Tarot w teorii"
#6

Le Stelle napisał(a):LeCaro, idealnym rozwiązaniem byłoby coś takiego, jak jest na YouTubie Lol - oglądam filmik, i w trakcie wyskakuje okienko-odnośnik powiązane kontekstem, proponujące coś odlinkowującego do innego filmu Oczko Oczywiście, niemożliwość techniczna Oczko
No niestety - niemożliwość, a szkoda. Uśmiech

Też mi się wydaje że taka dyskusja jak nasza na temat Cesarzowej, jako stricte teoretyczna pasuje właśnie do działu teoretycznego. Ale to trochę tak ni w 5 ni w 9, kiedy pod taką "poważniejszą" dyskusją ktoś pisze np.  "spytałam czy on mnie kocha i wyszło mi 5 kielichów, Wisielec i Cesarzowa - co to oznacza, pomóżcie!".  :uoee:  I wątek się zaśmieca, bo ktoś kto chce przeczytać tylko o Cesarzowej "w teorii", musi też czytać prośby o interpretację konkretnych rozkładów... nie wiem czy da się coś z tym zrobić, nie bardzo widzę rozwiązanie.

Zmieniając temat - mam dwie propozycje Oczko, które moim zdaniem ułatwiłyby (szczególnie nowym osobom) odnalezienie tego co potrzebne...

1). Wydaje mi się że czasami bardzo płynna jest granica pomiędzy działami "Tarot w praktyce" a "Tarot ogólnie", więc jak najbardziej byłabym za pomysłem Krystyny, by dział "Tarot ogólnie" przenieść do "Tarot w praktyce", nie mam pojęcia dlaczego jest on w dziale "Tarot w teorii". Bezradny Ja bym w ogóle go najlepiej przeniosła do działu "Tarot - dyskusje i porady", bo tam on najbardziej pasuje. Ok

2). I druga sprawa - moim zdaniem aż się prosi zrobienie osobnego, dobrze widocznegoOczko działu na temat talii - "Talie tarota" z dwoma rozdziałami: np. "1. porady na temat talii - którą wybrać?" i "2. opisy talii" (gdzie byłyby omówione konkretne talie).
W pierwszym rozdziale mogłyby się znaleźć np. takie tematy:
[administrator] obrazek został usunięty,ponieważ uległ uszkodzeniu...
Dobrze wiem, że bardzo wiele osób szuka u nas głównie wiadomości na tematy związane z taliami: jaką talię dla początkujących, czy nowicjusz może sobie kupić tę konkretną talię itp., a także opisów i dyskusji na temat konkretnych talii. Myślę że taki rozdział powinien być w "Tarot w praktyce". A na razie opisy talii i tematy dotyczące wyboru talii są ukryte Oczko w dziale "Tarot w teorii" pod nazwą "Odmiany tarota i inne karty do wróżenia"... ? Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości