Dyskusje w dziale "Tarot w teorii"
#11

Jednorożec LeCaro napisał(a):Ad.1)

A czy nie można by zmienić nazwy "Tarot ogólnie" na "Tarot ogólnie - historia, literatura, dyskusje" ? Dodajesz 3 słowa, a już to się staje o wiele bardziej przejrzyste i nie trzeba się zastanawiać o co chodzi... ani nic zmieniać w poszczególnych działach. Uśmiech
Ale prawie to samo jest napisane w opisie tego działu, patrz niżej, inną czcionką Uśmiech Widzisz, nie zauważyłeś przez tyle czasu, a myslisz że zobaczy ktoś, kto tu przyszedł drugi, czy trzeci raz Język
Cytat:Staram się spojrzeć na forum z punktu widzenia człowieka, który tu zajrzał pierwszy, drugi czy trzeci raz i szuka odpowiedniego działu. Tak więc z punktu widzenia takiego nowicjusza nazwa "Tarot ogólnie" nie mówi nic... Bezradny Wydaje mi się że dobrze by było jakoś to skonkretyzować.
Takie osoby, jak już pisałem, najczęściej wybierają pierwszy dział, który "pasuje" do tego co szukają. Takie jest zachowanie większości internautów, zresztą ja też tak robię i Ty też tak robisz na nieznanych sobie witrynach. Nie tracisz czasu na szczegółowe zapoznanie się ze wszystkimi działami, aby napisać coś w tym najbardziej odpowiednim. Oczko
Prawie wszyscy tak robią i to jest zbadane, dodam że trochę się zajmowałem użytecznością witryn www i zachowaniem internautów. Aczkolwiek dziękuję za wszystkie sugestie, które rozpatruję wnikliwie Ok
My musimy pilować porządku i mamy szczęście, że Krystyna wykonuje tu tytaniczną pracę pod tym względem Oklaski Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości