Mój portret
#15

Nastku, spróbuj pobrać program. Jest on o tyle fajny, że zaznacza kolorami i jak można się domyślić to, co jest czerwone to niekoniecznie fajnie wibruje w naszym portrecie, bo to karmiczne wibracje.
Program podaje dużo liczb - zbyt dużo, bo ważne są pierwsze dwie, trzy, czasem jedna, zależy czy jest np. karmiczna.
Dla mnie osobiście utrudnieniem jest pokazywanie tutaj pokazywanie w wyzwaniach dwóch liczb. Rzeczywiście Ty dobrze policzyłeś drugie wyzwanie - w programie jest 3 v 2. No raczej jest to 3.
Sprawdzałam w tym programie kiedy uczyłam się numeorlogii, ale może gdzies jest jakaś "instrukcja obsługi" do niego, byłoby jaśniej.
W moich obliczeniach był błąd - w 3 PZ powinno być 6/15, w sumie logiczne, że redukujemy 1+ 5 i jest 6.

Nie wiem czy mistrzowska 33 na tak odległej pozycji powinna być brana podczas analizy. Ja biorę maksymalnie trzy kolejne liczby. Doczytam z ciekawości Uśmiech

Do tych wyliczeń dodaje się wibrację imienia i nazwiska - też podane jest to w programie. Wtedy patrzymy czego brakuje - konkretnie liter w nich, czyli mamy lekcje karmiczne do odrobienia. Jeśli nie brakuje niczego to daje nam pełną osobowość, ciekawy temat Uśmiech

Co do lat pustki tutaj byłabym ostrożna. Mnóstwo innych rzeczy wpływa na nie, w sumie dość ostrożnie podchodzi się do nich.
Dla mnie istotne znaczenie ma imię i nazwisko, ewentualnie drugie imię jeśli używamy, nazwisko po mężu/żonie. Wiele kwestii tam się właśnie zawiera, są obciążenia karmiczne właśnie np. w rodowych nazwiskach. Jeśli chciałbyś sprawdzić to jest dość proste - do liter imion i nazwisk przyporządkowuje się liczby. Niektóre z nich mają swoje działania/ wibracje. o tym można poczytać i polecam Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości