Nowy Rok Numerologiczny 2016/2017
#37

Ja jako 8 właśnie rozpoczęłam 9 rok i trochę się martwię, bo nie jestem gotowa na zakończenie spraw jakie rozpoczęłam wcześniej... Ale prawda jest taka, że coś w tym jest, bo w grudniu, rzeczywiście zakończyłam sprawy związane z moją działalnością a dokładnie z dotacją. Rok wcześniej otrzymałam dotację z urzędu na rozpoczęcie działalności, i teraz w grudniu spełniłam szczęśliwie ostatnie warunku związane z nią i na dobre zakończyłam sprawy związane zdotacją...
A jaki był dla mnie 8 rok? Powiem szczerze zaskoczona, że zgodny z opisie - czyli zbierałam "plonem" moich 7-letnich wysiłków. W pewien sposób uwieńczenie minionych lat związanych z nauką, pracą i moimi wysiłkami jakie włożyłam w moją przyszłość... Był to rok bardzo korzystny w sprawach materialnych. Ponadto pod względem zawodowym w pewien sposób spełniły się moje marzenia i ambicje - założyłam własną firmę, zdałam egzaminy itp... Był to z całą pewnością bardzo aktywny rok. Czasami brakowało mi czasu na wypoczynek i z całą pewnością był niezwykle pracowity, ale pełen satysfakcji...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości