Nowy Rok Numerologiczny 2016/2017
#54

MAG, no co ja mogę powiedzieć... mój 7-my rok porównałabym do karty 7-miu denarów. Sprawdziło się niestety to co mówił Maciej - właściwie mogę powiedzieć że rok przeleciał mi między palcami i nic z niego nie miałam... pod każdym względem kicha.  Dobani  Chociaż jak się tak zastanowić, to jest jedna korzyść: wiele spraw sobie przemyślałam, pewne przewartościowałam, do pewnych spraw i ludzi zmieniłam stosunek, zrobiłam pewne plany na przyszłość - to w sumie też jest przydatna rzecz.  Tak No i niestety sprawdziła się też jedna rzecz zapowiadana przez Macieja: w 7-mym roku często przeżywamy chorobę kogoś z rodziny - i tak też się stało w moim przypadku.  Smutny

Co do tego co napisała wcześniej Madrugada... na pewno 7-my rok inaczej przeżywa numerologiczna dajmy na to 5-tka, a inaczej 6-tka... to też trzeba wziąć pod uwagę. Można, a nawet należy nad sobą pracować - i oczywiście warto! - ale czym innym jest praca nad sobą, a czym innym płynięcie pod prąd. Czy temu klientowi ta przeprowadzka wyszła wówczas na korzyść?... Tego nie wiemy.  Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości