Wątek zamknięty

Oczyszczenie po zlej wrozbie.
#5

Jak juz wczesniej napisalam aby nikt sobie nie bral tego do siebie Uśmiech! Nie spodkalam sie ze zla wrozka bo do takiej niechodze ! Wgl nie chodze do zadnej Uśmiech ! Natomiast sposoby oczyszcznia po wrozbie sa czasami potrzebne poniewaz jak wiecie wrozba nie zawsze jest super tip top osoby bardzo emocjonalne powinny stosowac powyzsze metody aby sie oczyscic .Jak juz wszczesniej napisalam czasami sa I wrozki ktore sa bardzo zle nastawione do klienta paru moich znajomych kiedys takie spodkalo , Jak wczesniej napisalam jest I duzo wrozek ktore sa naprawde dobre I to czy powie zle czy dobre rzeczy to I tak wrozba jest super ! Niekiedy sa I niedoswiadczone wrozki ktore czasami nie wiedza co mowia. Jesli ktos jest nastawiony zle to sie czuje Uśmiech aura ! Ale ja napisalam ze wrozki rowniez powinny sie oczyszczac I same powinny stosowac te metody !? Przeciez w moim poscie instnieje.slowo jak slaby emocjonalnie klient !? Wszystkie napisalyscie jakby mowa byla o was , napisalam.na dole ze nie chce nikogo urazic natomiast wszystkie wzielyscie sobie bardzo emocjonalnie , czlowiek chce cos dobrego zrobic a spotykam sie z ocenianiem I krytyka chodz nic zlego nie zrobiam , jesli tak dalej pujdzie to moja aktywnosc na koncie nie ma sensu a ja DLA wlasnego dobra zamkne konto.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości