Wątek zamknięty

Filmiki, które zmieniły moje życie
#17

Filmiki terapeutyczne ...? naprawdę? Jak na razie ja się świetnie dogaduję sama ze sobą Rotfl nie mam problemów, chyba depresyjnych, no bo nie wiem jak to nazwać ... Czasem jest tak, że wstanę lewą nogą z łóżka, ale nie robię z tego od razu dramatu i muszę do lustra gadać Rotfl Teraz jest tego pełno w necie, a w szczególności to o czym mówi ta Pani - Ewelina Stepnicka, czyż nie są to po prostu afirmacje?, często stosowane w różnych grupach terapeutycznych, nie tylko u osób dorosłych, ale i u dzieci. Na temat tej diagnostyki karmy nie wypowiadam się, są to długie filmiki i potrzebuję więcej czasu aby sobie je zobaczyć, teraz go nie mam Rotfl
Parę słów od ciebie, może więcej naświetliłoby ten temat Rotfl być może nie każdy chciałby w ten sposób własne życie zmieniać, innym to nie wystarczy lub znają innych terapeutów do których mają zaufanie. Przepraszam jeśli moja wypowiedź ciebie uraziła, ale chyba sama rozumiesz ... nic nie napisałaś od siebie, więc nie dziw się, że tak to odbieram. O czym mam tu rozmawiać? pomijając filmy o karmie, może robisz reklamę na forum swojej koleżance, nie wiem. Widzisz ile nasuwa się wątpliwości co do ew. dialogu, wspólnej rozmowy Rotfl
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości