Muzyka we śnie
#7

Lorii napisał(a):A uważam, że odczuwanie już emocji i uczuć z tym związanych przybliżają nas do praktyki świadomego śnienia. Dokładnie tak! Uważam, że jeśli po tym śnie nigdy wcześniej nie słyszałaś głosu, to jest to podpowiedź, że możesz więcej Uśmiech odczuwać, przeżywać w snach. Ale tak jak piszesz głos w śnie - hmmm prawie nie spotykana sytuacja - piszę prawie, bo zapewne jest to możliwe...Ach nasz umysł! Kwiatek Rotfl

Pewna osoba powiedziała mi już kiedyś, że powinnam zwracać uwagę na sny bo mają dla mnie duże znaczenie, dlatego też drążę ten temat Uśmiech
Zawsze właśnie staram się zwracać uwagę na emocje w snach czy się czegoś boję czy coś mi się w nim podoba ogólnie jak odbieram sytuacje w snach. Trapi mnie też jedna rzecz bo od ponad dwóch miesięcy prawie w każdym śnie pojawia się woda, mało kiedy jej nie ma. Wiem że woda również ma coś wspólnego z świadomym snem słyszałam że jeśli mamy jakiś koszmar powinno się szukać w śnie właśnie wody, tyle że ja nie miewam koszmarów więc o co z nią chodzi

Czyli ogólnie mówiąc moja dusza sama mnie zaprasza do tego abym spróbowała świadomego snu?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości