Muzyka we śnie
#5

nie to nie było nic z zewnątrz, przez cały sen słyszałam wyraźnie jak ktoś gra na pianinie tak jakby ktoś wszedzie zainstalował głośniki w każdym pomieszczeniu do którego weszłam ją słyszałam a nawet na zewnątrz w parku na łonie natury, w restauracji w której byłam, mówię Wam to było takie przyjemne jakby ktoś specjalnie dla mnie grał jakiś koncert. To wszystko było podczas śnienia. Ten sen był nawyraźniejszy jeśli chodzi o muzykę i pierwszy w życiu gdy mi się to zdarzyło ale były jeszcze dwa inne gdzie wyraźnie słyszałam muzykę ale już nie była najważniejsza w tym śnie

Lorii napisał(a):Ja myślę, że to jakiś kroczek do przodu, by poznawać tajniki i możliwości naszego umysłu Uśmiech

Co masz na myśli? co robić dalej aby rzeczywiście poznać więcej możliwości umysłu skoro już coś takiego mi sie zdarzyło?
Zauważyłam dopiero po tym śnie że wcześniej nie można być tego świadomym że nie ma głosu w snach dopóki nie zdarzy się taki sen z muzyką. Wiem że w śnie z kimś się komunikujemy i rozmawiamy ale zwróćcie uwage czy słyszycie głos ludzi w snach?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości