Muzyka we śnie
#9

Lorii napisał(a):Czyli woda jest odbiciem naszej świadomości? Pytam, bo dopiero od Ciebie się dowiedziałam o tej wodzie.. Ale to jest trafne spostrzeżenie... A powiedz jaka ta woda jest? Czysta? Szybko płynąca, może w jakiej postaci jest, czy płynie, czy raczej jako np. rzeka? A z tym koszmarem to też nie wiedziałam... Hmmm... Chce Ci ona podpowiedzieć, że możesz odczuć więcej we śnie i możesz się rozwijać dalej jeśli chodzi o sen... Bardzo możliwe, że ta woda jest pewnego rodzaju, wskazówką, że masz zdolności w takim kierunku... a ogólnie kładziesz karty? Pytam, jestem ciekawa Uśmiech Kwiatek

ja też nie wiem do końca jak to jest z tą wodą, to czego się dowiedziała to powtarzam, wiem że słyszałam to w jakimś wywiadzie spróbuję go odnaleźć, wyślę linka na priv. Ale w moim przypadku to może być też tak że woda oznacza aby wyjść z tych ram oczywistości wyjść do wyższej świadomości lub opuścić to czego się boimy, ja teraz przechodzę troszkę przez okres stagnacji może to też mieć z tym związek. Woda jest różna czasem klarowna czasem troszeczke mętna na przykład w rzece wygląda zawsze naturalnie co do środowiska w którym występuje ale nigdy nie jest brudna czy taka że nie widzę w niej dna.
Nie kładę kart Uśmiech raz sama miałam stawiane karty u bardzo dobrej wróżki i ona sama mi dała wskazówkę abym zwracała uwagę na sny. Ja interesuję się jedynie numerologią i pracą z czakrami Uśmiech
A Ty zakładam że kładziesz karty prawda? Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości