Muzyka we śnie
#10

paula2707 napisał(a):ja też nie wiem do końca jak to jest z tą wodą, to czego się dowiedziała to powtarzam, wiem że słyszałam to w jakimś wywiadzie spróbuję go odnaleźć, wyślę linka na priv. Ale w moim przypadku to może być też tak że woda oznacza aby wyjść z tych ram oczywistości wyjść do wyższej świadomości lub opuścić to czego się boimy, ja teraz przechodzę troszkę przez okres stagnacji może to też mieć z tym związek. Woda jest różna czasem klarowna czasem troszeczke mętna na przykład w rzece wygląda zawsze naturalnie co do środowiska w którym występuje ale nigdy nie jest brudna czy taka że nie widzę w niej dna.
Nie kładę kart Uśmiech raz sama miałam stawiane karty u bardzo dobrej wróżki i ona sama mi dała wskazówkę abym zwracała uwagę na sny. Ja interesuję się jedynie numerologią i pracą z czakrami Uśmiech
A Ty zakładam że kładziesz karty prawda? Oczko


Czyli w taki sposób powinno się odczytywać symbol wody... Powiem Ci, że zaintrygował mnie ten temat Uśmiech Jeśli jest klarowna to dobrze, a jeśli mętna to jest coś, co naszą świadomość niepokoi... może w taki sposób dobrze jest rozpatrywać... Buźki W takim razie ta kobieta miała rację i fajnie, że założyłaś ten wątek. Numerologa i czakry - czyli praca z świadomością, więc dlatego może takie sny? Uśmiech Zgadza się Buźki Korzystasz może z senników?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości