Zagadka
#17

Myślę, że masz niesamowity dar, ale jeszcze nie wiesz w jakim kierunku to wszystko się potoczy ... Intrygujące jest to co piszesz, ale myślę że zanim będziesz interpretować pojawiające się karty Tarota, to najpierw zacznij bacznie obserwować to, co się wokół ciebie dzieje, z jakimi energiami pracujesz i gdzie ty siebie w tym wszystkim widzisz, w jaki sposób siebie odnajdujesz, bo jak sama piszesz zajęłaś się tym co robisz, aby móc własne "Ja" odnaleźć. Czytałam kiedyś (już dawno), że bliskie osoby zza światów często próbują nawiązać z nami kontakt w różny sposób i zwykle zaskakujący nas sposób, ale wiem że pewne stosowane praktyki, w niekontrolowany sposób mogą otworzyć w nas tzw. "kanał" komunikacji z bliskimi, którzy odeszli. Zwykle są to nasi bliscy, ale i też ludzie zupełnie nam obcy. Ja jednak nie sądzę aby to była komunikacja ze zmarłą przyjaciółką poprzez karty Tarota ... Zanim widziałaś pierwszą kartę Tarota, myślałaś, wspominałaś swoją przyjaciółkę, przepraszam piszesz, że to była tylko koleżanka, ale jej odejście z pewnością wywarło na ciebie duży wpływ ... Z pewnością twoje odczucia otaczającego cię świata, są na wyższym poziomie niż u innych ludzi i myślę, że to raczej twoje przeszłe doświadczenia teraz mają na ciebie wpływ ... Rozumiem, że szukałaś znaczenia poszczególnych kart w internecie, ale skoro nigdy nie miałaś styczności z tymi kartami, to czym kierowałaś się w ustaleniu, która to karta, jaką ma nazwę, że to np. III Cesarzowa, a nie Królowa Kielichów lub Denarów ... Oczywiście mogę się mylić, a więc nie twierdzę, że tak z pewnością jest lecz myślę, że aby móc się przekonać, należy z pewnością temu bliżej się przyjrzeć. Ty sama odnajdziesz odpowiedź na pytanie, co może znaczyć to pojawianie się kart Tarota w twoich wizjach. Interpretacja karta zza światów? Ok, jeśli pojawia się jedna i ta sama karta lub kilka i koniec, możemy zabrać się za interpretację, a ty piszesz, że to ma co jakiś czas miejsce i za każdym razem inna karta. Ile tych kart jest aby móc je zinterpretować? Może ich być cyklicznie np. po 3 karty (jak piszesz) lub po upływie jakiegoś czasu skończą się twoje wizje ... otrzymałaś wiadomość, myślę, że wówczas można ją odczytać ....
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości