Liczby mistrzowskie - jak wygląda i kiedy następuje przebudzenie?
#17

(14-05-2017, 08:31)Latarnik napisał(a):  Myślę, że osoby z mistrzowską drogą życia to ludzie trafiający do bardzo trudnych środowisk, które odciskają silne piętno na ich psychikach.

hmmm z mojego zawodowego numerologicznego doświadczenia nie mogę do końca zgodzić się z tym stwierdzeniem .
Sama mam liczbę mistrzowską w swoim Pentagramie Urodzeniowym i owszem życie nie zawsze było usłane różami, a w szczególności wtedy, gdy Góra podsuwała mi drogę ezoteryczną a ja się jej wyrzekałam - wówczas to Góra sowicie mnie negatywnie doświadczała, bo nie chciałam wejść na drogę, którą Ona dla mnie zaplanowała . I wcale nie byłam z trudnego środowiska ....
To samo obserwuję u moich klientów, którzy posiadają wibrację mistrzowska - obojętnie czy są tą liczbą docelową , czy mają ja po prostu ukrytą w swoim Pentagramie Urodzeniowym - większość z nich pochodzi ze środowisk dobrze usytuowanych , radzących sobie dobrze w każdym aspekcie swojego życia ...

Fakt, że osoby z liczbą mistrzowską w swoim Pentagramie Urodzeniowym są bardziej doświadczani przez życie , ale tak się dzieje wówczas, gdy błądzą i nie potrafią wejść/ znaleźć swojej właściwej życiowej ścieżki . To może być jedno mocne tąpniecie , po którym odnajdują swoją właściwą drogę, lub więcej małych przeciwności - wszystko to zależy od pozostałych liczb, jakie posiadają w Pentagramie Urodzeniowym ...
To nie jest tylko sucha wiedza Numerologii Współczesnej , którą zaczęłam zgłębiać wiele lat temu  , ale doświadczenie oparte na kontaktach z moimi klientami
Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości