Rycerz Kielichów i Król Mieczy
#4

madrugada napisał(a):Lorii, a "na uczucia" to w jakim sensie? Jakie sa uczucia konkretnego Pana do Pani, czy co sie Pani przydazy z Panem, czy moze czy dana osoba kogos pozna? Czy ma opisywac konkretnego faceta i jego zamiary?

Zalezy jak sie z kartami umawiasz, Rycerza Kielichow inaczej zinterpretujesz na kazdej z pozycji, jesli zdecydowalas sie dociagnac to pytanie dlaczego? Jakie sobie zadalas w tym momencie pytanie, czegos nie zrozumialas w tym R. Kielichow czy tez chcesz aby 2 kart byly sobie rownorzedne czy tez jedna ma uzupelniac druga?

Jesli obie te figury maja takie samo zdanie, no to coz, facet moze byc w srodku cholernie emocjonalny, bo kielichy odpowiadaja za ta sfere, ale wcale tego nie pokaze albo nie dopusci do siebie. Krol nijako na poziomie umyslowym moze tych emocji nie dopuszczac do siebie. To troszke jakby ktos mial mocno obsadzone Slonce w znaku powietrznym, a Ksiezyc w Skorpionie, w kwadraturze, te dwie czesci osobowosci wspolistnieja i powoduja swego rodzaju tarcia wewnetrzne. Podobnie jak ma pokazac uczucia, to one sa nawet i porywcze, ale trzymane na smyczy.

Madrugada bardzo dziękuję za odpowiedź. Właśnie chodziło mi o to, czy Rycerza i Króla czytać jako dwóch mężczyzn, czy jednego, który posiada wspólne cechy jednej i drugiej karty. Ale dzięki wypowiedzi teraz już zrozumiałam w jaki sposób na to patrzeć.. Dołożyłam bo uważam, że czasem jedna może wyjść okej, a druga albo podkreśli pozytyw, ale pokaże negatyw..
Pytałam co dalej z relacją... dzięki! Buźki Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości