Ouija.
#4

Przez seans z taką tabliczką otwieramy portal,czyli drogę wszystkim bytom które znajdują się tuż w astralu.
I tak naprawdę nigdy nie wiadomo na kogo się trafi.Duchy lubieją podszywać się pod różne osoby.
Największą głupotą jaką niektórzy robią poprzez tego typu działania to przywoływanie np.ducha Hitlera,jak w banku jest pewne że hitler się nie pojawi,ale na pewno zaprosimy demoniczne siły,a jak to się może skończyć? w miejscu seansu czyli w większości w domu będziemy widywać czarne cienie,słyszeć różne kroki,odgłosy a w najgorszym wypadku kiedy taki byt uweźnie się na nas może opętać,a wtedy objawy jak u schizofreników.Także ja odradzam,wtedy kiedy wywoływałyśmy te duchy,ja nie miałam na ten temat praktycznie żadnej wiedzy,bo internetu nie było,a o całym seansie jak go przeprowadzić przeczytałam w tygodniku,który do dnia dzisiejszego istnieje "Gwiazdy mówią",ale tam nic o skutkach ubocznych tych praktyk nie pisano,dopiero z czasem w internecie kiedy poczytałam, pooglądałam filmy wszystkie z serii "Duchy" na kanale Discovery World o tym wszystkim,stwierdziłam,że jest to bardzo niebezpieczne. wprawdzie na Discovery ten paradokument o duchach to dla mnie trochę pod publikę żeby wywołać strach u widza,ale dużo jest tam przekazu jak rzeczywiście to wygląda,bo są tam relacje ludzi którzy to przeżyli.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości