Ouija.
#6

Natalya38 napisał(a):Przez seans z taką tabliczką otwieramy portal,czyli drogę wszystkim bytom które znajdują się tuż w astralu.
I tak naprawdę nigdy nie wiadomo na kogo się trafi.Duchy lubieją podszywać się pod różne osoby.
Największą głupotą jaką niektórzy robią poprzez tego typu działania to przywoływanie np.ducha Hitlera,jak w banku jest pewne że hitler się nie pojawi,ale na pewno zaprosimy demoniczne siły,a jak to się może skończyć? w miejscu seansu czyli w większości w domu będziemy widywać czarne cienie,słyszeć różne kroki,odgłosy a w najgorszym wypadku kiedy taki byt uweźnie się na nas może opętać,a wtedy objawy jak u schizofreników.Także ja odradzam,wtedy kiedy wywoływałyśmy te duchy,ja nie miałam na ten temat praktycznie żadnej wiedzy,bo internetu nie było,a o całym seansie jak go przeprowadzić przeczytałam w tygodniku,który do dnia dzisiejszego istnieje "Gwiazdy mówią",ale tam nic o skutkach ubocznych tych praktyk nie pisano,dopiero z czasem w internecie kiedy poczytałam, pooglądałam filmy wszystkie z serii "Duchy" na kanale Discovery World o tym wszystkim,stwierdziłam,że jest to bardzo niebezpieczne. wprawdzie na Discovery ten paradokument o duchach to dla mnie trochę pod publikę żeby wywołać strach u widza,ale dużo jest tam przekazu jak rzeczywiście to wygląda,bo są tam relacje ludzi którzy to przeżyli.
dlatego trzeba miec wiedze na temat wywolywania duchow ,jak mowi Jackowski sa rozne duchy ,byty wywolywanie duchow grozi opetaniem
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości