Warsztat 145 - Niespodziewana wizyta
#4

Dobry Wieczór Luks, może spróbuję, chociaż ja z geografii to cienka jestem he he. Oczko

1. Jaki to Kraj?
Królowa Pentakli, dwa miecze, As buław
Kraj wyspiarski, który niedawno wszedł na nową drogę i w którym sprawuje władzę królowa? Rotfl No to by było za proste - Wielka Brytania...
Ale ponieważ mogę jeszcze coś dodać - w każdym razie najprawdopodobniej jest to wyspa, półwysep, no kraj mający wiele wody dookoła (2 miecze), raczej zamożny i dobrze się rozwijający, mający dobre perspektywy (Królowa Pentakli, As buław). Drugim więc moim typem jest kontynent Ameryki Północnej... nie wiem czy tak to mogę opisać, bo mówiłeś o "grupie państw" - wiadomo o które dwa państwa mi tam chodzi.Oczko

2. Powód podróży...
10 mieczy, 9 pentakli, As kielichów
Mamy tu drugiego asa... więc powiedziałabym że karty ewidentnie chcą zwrócić uwagę na zakończenie jakiegoś cyklu i rozpoczęcie czegoś nowego...
9 pentakli to karta samotności, teoretycznie więc rzecz biorąc w tym zestawie mogłoby to oznaczać zamknięcie jakiegoś trudnego okresu lub rozstanie z kimś lub z czymś... coś się definitywnie skończyło, coś nowego się zaczyna. Mam takie wrażenie, że Twoja koleżanka ma sporo obaw co do tego wyjazdu i nie jedzie z lekkim sercem, a jednak rysują się przed nią dobre perspektywy... Biorąc pod uwagę też tę Królową Pentakli wskazałabym na powody finansowe, związane z pracą, chociaż mam przeczucie że to raczej nie to... Ten as kielichów na zamknięciu... - to niesłychanie uczuciowa karta, z kolei Królowa Pentakli na otwarciu wskazywałaby na rodzinę Myśli - może więc wyjazd wiąże się z bliskim członkiem rodziny, nawet dzieckiem... albo wyjeżdżają w zaległą podróż poślubną? Uśmiech

Serdecznie Cię pozdrawiam, jestem ciekawa rozwiązania.Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości