Wątek zamknięty

maria0308 03.08.1982
#12

maria0308 napisał(a):Moje Drogie,
tak czytałam sobie jeszcze raz i drugi i... tą analizę piramidy.
Poprawcie mnie jeśli się mylę:
do 31 roku muszę schować dalej dumę do kieszeni, grać drugie skrzypce i nie wychodzić przed szereg, bo to ja mam się dostosować do otoczenia a nie odwrotnie. I w tych latach mam szansę wyjść za mąż. Jest jednak jeszcze informacja, że do 28 roku życia miałam trudną sytuację finansową, dużo pracy. Faktycznie szybko zaczęłam być na własnym, bardzo małym garnuszku. Czy to oznacza, że od teraz (w przyszłym tyg kończę 29) powinno być łatwiej w tej materii?

Wiem, że nie powinno się traktować analizy dosłownie, ale czy mój tok rozumowania powyżej jest poprawny?

buziaki dziewczyny i milego weekendu!
nie musisz grac drugich skrzypiec 11 - to liczba przeznaczona do wyzszych celów , to liczba inspiracji , wizjionersta, przewodnictwa , ale jezeli tego nie wykorzystasz to twoja energia zatrzyma sie tylko na 2 i to jest nie wychilanie sie przed szereg , bo 2 jest niesmiała. Masz szanse tylko trzeba ja wykorzystac .Teraz weszłas juz w cykl 3 to zycie bardziej kreatywne i przedsiebiorcze .3 ma wiele pomysłów na zarabianie , tylko bardziej badz odwazna , jako ze jestes numerologiczna 4 masz ograniczenia i boisz się tez wyjsc poza swoje ramy .Masz tez liczbę karmiczna pracy czyli ciagłe zmiany i ograniczenia , ale tu trzeba powolutku , az do skutku , wytrwale i cierpliwie zeby do czegos dojśc .Potrzeba metodycznej pracy i duzo wytrwałosci i cierpliwosci , a 4 jest nieciepliwa tym bardziej ze masz ją w wyzwaniach , chciałabys wszystko od razu , a to tak nie ma.
myslę że ten naste pny okres da ci więcej odwagi i elastycznosci w pomysłach i osiąganiu swoich celów i sukcesów.
4- zawsze chce miec poczucie bezpieczenstwa inaczej odbija sie jej to na zdrowiu , Dązy do wybudowania domu i ogródka zeby miec swoja przystan i miec gdzie wracac.I przewaznie swoje cele osiaga . ale kosztuje ja to dużo uporu i emocji zanim cos osiagnie.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości