Karty a alkohol
#38

Właśnie dlatego podałam wcześniej tak radykalne porównania i odniosłam się do AA.
Picie alkoholu i wykonywanie usługi wróżbiarskiej dla kogoś może na dłuższą metę tym się właśnie skończyć.
Artur wcześniej zadał to pytanie:
"Pytanie, które sobie zadaję brzmi: Czy w każdych okolicznościach zmiana postrzegania, nastroju, świadomości i zachowania wywołana 'alkoholem' będzie zmianą na gorsze bądź na lepsze w kwestii wróżby bądź przepowiedni z kartami w tle? "
Myślę, że na gorsze i jeszcze może doprowadzić do głębszych problemów, uzależnień... no bo co, jak w pewnym momencie okaże się, że już bez tego kieliszka wina nie rozłożę kart? Jeśli wiemy kiedy jest ten moment uzależnienia, to możemy przestać pić, palić lub cokolwiek robić co nas uzależnia od złego nałogu, lecz w praktyce wygląda to tak, że zostajemy już po fakcie uświadomieni.
I masz w zupełności rację Perełko, ale tutaj chodzi o sam stan kiedy jeszcze nadal pije się ten alkohol - nie kiedy już go odstawiliśmy (to jest inny temat, tak myślę). Uważam, że nie jest to kwestia tylko złych manier i kultury osobistej, ale nie powinno się pić alkoholu, być pod jego wpływem i wykonywać wróżby.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty a alkohol - przez PannaRoztrzepana - 30-12-2016, 01:41



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości