Karty a alkohol
#68

Tak, to jest indywidualny wybór, ale niech każdy kto chce tego dokonać, niech choć po części po tej rozmowie ma tego świadomość, z czym to się wiąże. Analizując, ja uważam, że jest więcej minusów jak plusów ... czy w ogóle warto?
Nie jestem stanowczym wrogiem alkoholu, ale mówię stanowczo Nie w trakcie rozkładania kart, w trakcie pracy z kartami i naszymi klientami. Kotek

p.s. Dodałaś wpis LeCaro odpowiem - NIC się nie dzieje, są jedynie złe konsekwencje na naszym zdrowiu, fizycznym i psychicznym. Nie ma żadnych dodatkowych zdolności ezo, co jest udowodnione naukowo, proszę przeczytaj ten link. Już też wspomniałam wcześniej, że sam alkohol nie istnieje od dziś, kiedyś też był i jak można się domyśleć, jeśli miałby jakikolwiek wpływ na sferę ezoteryczną, to już dawno miałby swoje zastosowanie - nie używano by innych, silniejszych środków halucynogennych ... Smutny o czym też cały czas piszę.

Każdy kto wypije nie wielką ilość alkoholu, mógłby być wróżbitą ... artysta, matematyk, ezoteryk to już nawet wybitnym. Jan Witold Suliga też miał swoje odloty ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty a alkohol - przez PannaRoztrzepana - 30-12-2016, 01:41



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości