Karty a alkohol
#80

Jednorożec LeCaro napisał(a):Basiu... to co piszę jest, jak wspomniałam, w znakomitej większości oparte jest na moich własnych obserwacjach.Uśmiech
Więc jeżeli chcesz mnie uważać za zarozumiałą bo uważam że ludzie różnią się predyspozycjami i zdolnościami - niech tak będzie, nie będę się spierać Oczko ... mimo to powtarzam jak mantrę: ludzie nie są jednakowi.
To akurat dokładnie wiem, że ludzie nie są jednakowi, otrzymując dary, ludzie mieli wybór co z nimi zrobić, różni ludzie to i różne wybory, nie schodź z głównego tematu ... mowa jest o darze, o zdolnościach psychicznych pod wpływem alkoholu, nie o tym jacy są ludzie, co głównie bazuje na ich myślach, poziomie/procesie myślowym. Polityki już w to nie mieszaj ... ja już naprawdę tak wiele napisałam w tym temacie, nie mam nic więcej do dodania ... no chyba że jeszcze ktoś poruszy inne kwestie. Mogę się w pełni w tej kwestii z tobą nie zgadzać i głośno o tym mówić, ale już nie chcę brnąć w to dalej w takim kierunku w jakim to teraz idzie... Interpretacje przypowieści biblijnej sobie daruję w tym temacie, ponieważ jak widać rozumiemy to zupełnie inaczej. Oczywiście nie ogłaszam wszem i wobec tego, czy ja mam rację - równie dobrze mogę jej nie mieć, każdy z nas potrafi myśleć i sam dla siebie wyciągnie wnioski - takie lub inne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty a alkohol - przez PannaRoztrzepana - 30-12-2016, 01:41



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości